SeksiSaitti

Keskustelua paikkakunnittain => Helsinki/pääkaupunkiseutu => Aiheen aloitti: Mese - Toukokuu 04, 2020, 17:36:22

Otsikko: Aliinna
Kirjoitti: Mese - Toukokuu 04, 2020, 17:36:22
Onks tosta Aliinnasta kellää kokemuksia realilla on?
Otsikko: Vs: Aliinna
Kirjoitti: Vieras0071 - Elokuu 16, 2020, 09:18:03
Kukaan käynyt Aliinnan luona, onko aito ja palvelut kohdallaan? RE:hen ilmestynyt uusi peppu kuva hänestä mikä on aika hyvännäköinen.


https://www.realescort.fi/ads/118780/aliinna


Otsikko: Vs: Aliinna
Kirjoitti: Pioneeri - Marraskuu 15, 2020, 17:16:32
Harvoin osuu kroppa näin hyvin minun makuuni. Kuviaan hieman runsaampi nainen mutta on siis omat kuvat. Eikä siis lihava mutta ah niin kaareva ja maukas..ja tuo pylly..Saa laittaa antaumuksella ja on mukana mukavasti.

Ihan mukava nainen noin muutenkin. Ikää saattaa olla aavistus enemmän mutta ei ollut itselle ainakaan haitaksi millään tavalla.
Otsikko: Vs: Aliinna
Kirjoitti: Mese - Marraskuu 16, 2020, 21:52:43
Itekki kattonu ,et perät näyttää aika hyvältä mut tullu jotenki fiilis ,et saattaa olla paljo tuhdimpi. Onko naamasta ok neiti?
Otsikko: Vs: Aliinna
Kirjoitti: Pioneeri - Marraskuu 19, 2020, 23:19:06
Itekki kattonu ,et perät näyttää aika hyvältä mut tullu jotenki fiilis ,et saattaa olla paljo tuhdimpi. Onko naamasta ok neiti?

Ihan nätti, ei valittamista jos vain varautuu hieman ilmoitusta vanhempaan.
Otsikko: Vs: Aliinna
Kirjoitti: Pioneeri - Marraskuu 25, 2020, 22:38:50
Piti ihan kropan takia piipahtaa uudelleen, Aliinna on tosiaan isohkoja rintoja, kaarevaa vartaloa ja pystyä pyllyä hakevan jackpot..

Mutta ei kuitenkaan gfe vaikka mukavaa onkin, suutelua en edes yritä jos fiilis on ettei ole tarjolla.
Otsikko: Vs: Aliinna
Kirjoitti: seba - Kesäkuu 06, 2021, 08:42:32
Vierailin perjantaina Aliinnan luona. Upea kroppa ja ystävällinen vastaanotto. Ei kuitenkaan kemiat kohdanneet tai muutenkaan tullut GFE-fiilis.

En kadu sijoitusta, mutta en myöskään aio sitä toistaa.
Otsikko: Vs: Aliinna
Kirjoitti: juhapetteri - Joulukuu 04, 2023, 22:56:24
Onko kukaan käynyt viime aikoina daamin luona? Arvosteluja on niukasti...
Otsikko: Vs: Aliinna
Kirjoitti: mattdan87 - Toukokuu 11, 2025, 03:02:45
Kävin hänen luona vuosi sitten.
Aliinna oli töykeän oloinen ja muutenkin vaikutti liukuhihna meiningiltä joten en suosittele.