SeksiSaitti

Seksi ja rentoutuminen => Maksullinen seksi => Aiheen aloitti: dueerre - Kesäkuu 08, 2025, 01:00:45

Otsikko: pillu pestynä tai sitten ei
Kirjoitti: dueerre - Kesäkuu 08, 2025, 01:00:45
RAKKAAT hyvinvointipalvelijat : Onko pesemättömän pillun nuoleminen erikseen hinnoitettu lisäpalvelu vai ei ?
Tarjoaako kukaan teistä naisista tällaista palvelua ? Pitäisikö olla aamun ensimmäinen asiakas ?
Otsikko: Vs: pillu pestynä tai sitten ei
Kirjoitti: Viola - Kesäkuu 08, 2025, 08:16:50
Kuuluu palveluvalikoimaani. On sellainen erikoispyyntö mikä ok mutta sitä kysyvän pitää ymmärtää ja olla joustava ajan suhteen.

Minulla ei ole hinnoiteltu lisäpalvelu. Kaikki mitä sovitaan yhdessä, sisältyy ostettuun hintaan. Joka perustuu ostetun ajan pituuteen. Yksinkertaista ja helppoa.

Kunnioituksesta muita mahdollisia saman päivän asiakkaita kohtaan jotka eivät syty pesemättömästä pillusta, päivän eka asiakas - kyllä. Mieluummin aamusta.
Ajan varaus myös tapahduttava viimeistään edellisenä päivänä.

Voi omalla kohdalla miettiä miltä tuntuu jos haluaa pt: n raikkaan puhtaan jalkovälin ja saakin eteensä jotain muuta. Koska se pesemättömän pillun ostaja on varannut ajan vasta myöhemmin iltapäiväksi.

Myös itseäni kohtaan parempi ettei tarvitse olla koko päivää haisevan pillun kanssa.
Otsikko: Vs: pillu pestynä tai sitten ei
Kirjoitti: dueerre - Kesäkuu 08, 2025, 14:26:18
Eihän kaunottaren pillu koskaan haise, vaan pikemminkin se tuoksuu, vai mitä Viola ?
Otsikko: Vs: pillu pestynä tai sitten ei
Kirjoitti: panic0 - Kesäkuu 08, 2025, 14:55:14
Terve ja muutoin hyvän tuoksuinen pillu, joka ph-tasapaino on kunnossa, on aamulla parhaimmillaan kyllä yön jäljiltä upean tuoksuinen ja makuinen, kunhan se on illalla hyvin pesty.

Toki kun kaikki pillut ei valitettavasti tuoksu hyvältä, niin en uskaltaisi ottaa kyllä riskiä likaisesta ja pesemättömästä pillusta, varsinkin jos PT olisi entuudestaan tuntematon.
Otsikko: Vs: pillu pestynä tai sitten ei
Kirjoitti: JuliaK - Kesäkuu 08, 2025, 15:06:37
Kuuluu itselläkin palveluihin aika samoin sanoin mitä Viola edellä mainitsi.
Otsikko: Vs: pillu pestynä tai sitten ei
Kirjoitti: Viola - Kesäkuu 08, 2025, 16:37:56
Eihän kaunottaren pillu koskaan haise, vaan pikemminkin se tuoksuu, vai mitä Viola ?

 ;D
Tästä voitaisiin keskustella hyvinkin pitkään.

Naisilla virtsaputken päähän on pilluaukon yläosassa.
Jos ei pese pillua vaan pyyhkii, ainakin osa virtsasta siirtyy pillun ympärille,sisimpien häpyhuulten alueelle..
Kun pesemätöntä pillua nuolee, siinä on myös virtsaa mukana.
Eri asia jos tyytyy haistelemaan. Siinäkin pieni pikantti tuoksu, nimittäin peräaukon suunnalta tuleva ulosteen tuoksu.
Otsikko: Vs: pillu pestynä tai sitten ei
Kirjoitti: mattssonni - Kesäkuu 08, 2025, 17:29:06
^ja sehän taas on puhdas  ;D ;) (ja tässä yhteydessä vieläpä ihan kirjaimellisesti) makuasia mistä kukin tykkää ja miten ostamansa pilluelämyksen tykkää nauttia  ;D