SeksiSaitti
Keskustelua paikkakunnittain => Keski-Suomi => Aiheen aloitti: Herra50 - Toukokuu 03, 2025, 09:18:32
-
Naapurissa ilmoittelee isotissinen Juicy, N etsii M/hieronta sivuilla houkuttelevilla kuvilla ! Onko kokemuksia ?
-
Thainaanaa haulla pitäisi löytyä jotain
-
Kävitkö testaamassa? Laitahan rapsaa, jos koeajo suoritettu.
-
Tapasin hänet vuosi sitten, erittäin seksikäs nainen ja taitava hieromaan.
Jos öljyinen body2body isojen tissien kanssa kiinnostaa niin ehdottomasti kannattaa mennä!
Itse menen heti kun tässä vaan ehtii
-
Näyttää kuvissa erittäin pornolta horolta. Onko käytös sen mukaista? Minkä tyyppinen tytsy olemukseltaan kyseessä?
-
Kävi 60min body to body täysihoidossa ! Omat kuvat, hyvä Suomen kieli ja todella mukava nainen. Kaunis ja ihanat isot tissit ! Osaa hommansa ja tuntuu hyvältä vieläkin ! Kiva oli hyväillä kroppaa, persettä ja rintoja, kun neito oli päällä. Todella porno kokemus. Suosittelen !
-
Kiitos rapsasta! Kieltämättä hyvältä kuulostaa. Nuo kasvot tietysti aika olennainen, mutta ilmoituksessa peitettynä. Onko riskinä joutua pettymään?🤔
Mites onnistuko suuhommat ilman kumeja kumpaankaan suuntaan?
-
Olen tavannut ja ollut hänen luonaan vain hierottavana puoli tuntia. Mielestäni hän oli kasvoiltaan kaunis. Ainoa mihin olin vähän pettynyt niin se että se puoli tuntia ei tullut ihan täyteen kun katsoin kelloa jälkeenpäin. En tiedä menenkö toiste.
-
Otin koko setin öljyllä, todella porno kokemus. Sanoi tykkäävänsä seksistä ja sen huomaa. Mukava nussia kun nainen nauttii.
Kumilla kaikki.