SeksiSaitti
Keskustelua paikkakunnittain => Helsinki/pääkaupunkiseutu => Aiheen aloitti: Tuplawee - Huhtikuu 20, 2025, 22:09:54
-
Re:n puolella 21v virotar. Jos on legit, niin tässä on potentiaalia. Sopii myös laajemman palveluvalikoiman ystäville.
-
Tämä ei ollut eka kerta kun vihjaat jonkun uuden pt:n että voisiko joku käydä kokeilemassa onko legit..🤣 Eikös tuo nyt ole vähän jo nyhveröä toimintaa? Tämäkin on kuvien mukaan tosi tavis, mitään ihme ekstroja ei mainosta mutta silti 30 min koeajo yli normihinnan joten täh?
-
Olisko aika sunkin jo löysätä krakaa ja laittaa virkamerkki bleiserin taskusta yöpöydän laatikkoon. Tää sun rooli tuottaa vaan ylimääräistä mielipahaa kaikille osapuolille. Peace out ✌️ debiili!
-
Mukava tyttö. Virolainen asenne alkuun mutta juttu lähti siitä luistaa. Naapurintyttömäinen, mutta ei ehkä kaikille. Tiukka pillu oli kyllä
-
Kiitoksia! Pitänee varailla, jos vielä loppuviikosta listoilla.