SeksiSaitti
Keskustelua paikkakunnittain => Oulu => Aiheen aloitti: puputupuna - Huhtikuu 11, 2025, 11:46:52
-
Olen pari kertaa tavoitellut vastausta saamatta Oulussa säännöllisesti eri nimillä ilmoittelevaa hieman vaille nelikymppistä naista. Eli yleensä ilmoitus on samalle päivälle tai parin päivän mittainen, usein iltaisin olisi aikaa.
Onko kukaan päässyt tapaamiseen saakka tai saanut edes vastauksen yhteydenottoon?
-
Onko kyseessä naapurissa ilmoittava Hupia Oulussa? Hänet sain eka kiinni, mutta sitten meni seuraavaan vastaukseen hetki. Hän kyllä muutaman päivän päästä vastasi oikein ystävällisesti ja pahoitteli kun ei ollut aiemmin ehtinyt palata asiaan. Toivotti tervetulleeksi myöhemmin. Aion häntä kyllä tavata, jos mahdollista, täällä häntä kehuttu.
Mutta onneksi tapasin Marian (Sutinan) ja se oli aivan mahtava juttu se. :inlove:
-
Joo sovittiin pari viikkoa sitte treffit klo 10 aamusta ja aikoi ilmoittaa osoitteen klo 9 mut ei kuulunut mitään klo 11.00 ilmoitti et sori tuli yllättävä meno et sopisiko myöhemmin tänään tapaaminen no ei mulle sopinut eikä tuu sopimaan tästä eteenpäinkään luulen et joku pelleilijä liikkeellä😡