SeksiSaitti

Keskustelua paikkakunnittain => Helsinki/pääkaupunkiseutu => Aiheen aloitti: Tuplawee - Maaliskuu 24, 2025, 16:56:25

Otsikko: Annikabe
Kirjoitti: Tuplawee - Maaliskuu 24, 2025, 16:56:25
22v Annika -otsikolla naapurissa. Sijainti Vantaa. Nimimerkki Annikababe. Kokemuksia otetaan vastaan.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: keravankolli - Maaliskuu 24, 2025, 17:03:21
Aika rapsakka taksa tunnista. 7 oranssia. Lopahti oma mielenkiintoni.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Ratto_Poika - Maaliskuu 24, 2025, 19:27:39
Aika rapsakka taksa tunnista. 7 oranssia. Lopahti oma mielenkiintoni.

Hinnat ilmeisesti noussut, lienee sitten asiakkaita yli tarpeen. Jokunen aika sitten kyselin, niin silloin olisi vielä selvinnyt kuudella oranssilla. Ei osunut omaan kiinnostukseen, lähinnä tuon hinnan takia.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Tuplawee - Maaliskuu 24, 2025, 19:37:55
Jestas! Mistäköhän sitä maksaisi tuollaisen hinnan?
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: exhobo - Maaliskuu 24, 2025, 20:02:06
Siistit kuvat ja aika kiva kroppa muutenkin kuvissa, mutta se hinta tunnista on vähän liikaa.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Frank Debil - Maaliskuu 24, 2025, 20:50:39
Ei näy naama kuvissa joten mahdoton sanoa kuinka viehättävä neito oikeasti on kyseessä. Kyllähän sitä aina voi pyytää siinä toivossa että löytyy joku kryptomiljönääri jolle hinta on se ja sama. Ja jos ei löydy niin Kelasta nyt viimeistään saa rahulia..😉

Huvittavaa sinänsä näitä harkita kun laatunaisen tuntitaksa edelleen on keskimäärin se 4 oranssia..
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Kössi - Maaliskuu 24, 2025, 21:05:25
On kyllä sen verran hyvä pylly, että tekisi mieli käydä tutustumassa. Rahaahan se vain on.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Tuplawee - Maaliskuu 25, 2025, 05:17:18
Laita Kössi rapsaa, jos pistät rahaa haisemaan. Olisi mielenkiintoista kuulla millainen neito ilmoituksen takaa paljastuu.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Kössi - Maaliskuu 25, 2025, 07:59:08
Ilmottelen miten käy, jos vielä tavattavissa kun kalenteri antaa periksi ja päätän sijoittaa. Just tällä hetkellä on jo muutamat tapaamiset putkessa.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: nakkimakkara - Maaliskuu 25, 2025, 11:20:52
Kävin muutama vuosi sitten samalla s-postiosoitteella ilmoittelevan nuoren naisen luona eikä kyllä ollut mitään valitettavaa. Sen verran kaukana omasta osoitteesta sellaiseen ilmansuuntaan että mietin vielä tässä tuleeko lähdettyä. Kivan oloinen tytteli kyllä oli. Kasvot olivat kauniit ja omaan mieleen. Ja peppua itsekin tässä himoitsen  ;)

Ilmoitteli silloin sihteeriopistolla. Nyt siellä taitaa olla lähinnä jotain muuta kuin eläviä naisia.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Ove - Maaliskuu 26, 2025, 11:18:39
Itse tapasin kesällä 21. Ilmoitti silloinkin olevansa 22-vuotias, joten oikeasti nyt varmaan siinä 25 kieppeillä.

Yksi parhaista palveluntarjoajista joita omalle kohdalle osunut. Tuolloin hinta oli noin 30% alle nykyisen.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Tuplawee - Maaliskuu 26, 2025, 12:24:49
Harmi, ettei hinta ole laskenut 30 pinnaa. Nyt kyllä pepun ystäviä koijataan.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Waverunner - Maaliskuu 27, 2025, 11:09:06
 :) Onks tossa pepussa oikein mitään ihmeellistä?

Ihan tosissani kysyn kun omat siviilipanot suuntautuneet juuri urheilullisen rungon omaaviin neitokaisiin niin mielestäni tuo on ihan normi pylly.
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: Norka - Maaliskuu 29, 2025, 00:18:25
Oliko tää siis olivia annika, näitä annikoita on paljon  :D
Otsikko: Vs: Annikabe
Kirjoitti: plante - Maaliskuu 30, 2025, 15:40:30
Olen käynyt kahden Annikan luona.

Tämä Annikababe eli Olivia Annika, kuten sanottua, väitti jo ainakin 3v sitten olevansa 22v. Samat kuvat esillä kuin silloinkin. Jos oletetaan että silloinkin oli vähän kaunistellut ikäänsä, niin nyt ikä on lähempänä 30v kuin 20v. Vierailusta ei tosin ole kolmea vuotta, mutta toinpa tuonkin huomion esille. Kokemus oli silloin valju. Tissit btw oli näkökulmasta riippuen joko puoli tyhjät tai puolitäydet eli ei ollut sellaista pyöreyttä vaan enemmänkin roikkuvuutta. Paikka oli Vantaata kauempana. En missään nimessä maksaisi enempää kuin muista naisista paitsi jos tykkää lahnamaisuudesta.

Tämä toinen Annika sen sijaan huh huh antoi sellaiset kyydit että kelpaa muistella. Oli vähän eri meininki ja tunnelma :)