SeksiSaitti

Keskustelua paikkakunnittain => Oulu => Aiheen aloitti: Lanpamppu - Elokuu 16, 2024, 11:56:54

Otsikko: Sella
Kirjoitti: Lanpamppu - Elokuu 16, 2024, 11:56:54
Sella niminen tumma tyttö tarjoaa palveluitaan Realescort sivustolla. Onko kenelläkään kokemusta tästä kyseisestä palveluntarjoajasta?
Otsikko: Vs: Sella
Kirjoitti: tepptpio - Elokuu 16, 2024, 22:47:26
Onhan se tunnettua että pillunhimossa järki sumenee, mutta kyllähän se aina jaksaa yllättää kuinka paljon. Vinkkinä, vilkaise palautteet. Jos niitä ei ole, siirry seuraavaan. Tämä ei tietysti päde, jos hakusessa on joku neitsyt Mariaa vastaava.
Otsikko: Vs: Sella
Kirjoitti: Samppa377 - Elokuu 18, 2024, 12:50:51
Käväisin eilen kun houkutus kävi suureksi. 30min
En ole ihan varma onko kuvien nainen. Mutta kaunis oli ja mahtava peppu. Vähän hätäistä liukuhihnamaista toimintaa, suihinoton jälkeen siirtyi päälleni peppu minuun päin ja alkoi ratsastamaan. Tissejä ei saanut jostain syystä esiin ottaa. Kysyi että haluanko toisen varvin mutta jätin väliin
Otsikko: Vs: Sella
Kirjoitti: Ante80 - Elokuu 18, 2024, 13:53:37
Itse just kuvia kattelin ja alko melkosesti panettaa. Pitää oottaa parempia hupakoita. Tissiä pitää saada nuolla/imeä muuten puolet lähtee ilosta.
Otsikko: Vs: Sella
Kirjoitti: galileo - Elokuu 18, 2024, 22:52:38
Käväisin ja oli ihan hyvä kokemus. Tisseihin ei saanut jostain syystä edes koskea, mutta muuten kyllä ihan hyvä setti. Mahtava iso peppu