Viihde ja kevennykset > Kaatopaikka
Niinistön seuraaja
Timppa-T:
Tänään meni ääni Pexille. Oli helppo valinta.
MestariMerlin:
Taitaa olla selvä peli. Sitä hieman ihmettelen kuinka spekuloidaan ps äänien jakautumisella, oma käsitys on 90 - 10 Stupidon hyväksi. Siinä ei yksi harhautunut sheikki paljon paina..
Timppa-T:
Stubbista ei todellakaan tule mieleen presidentti vaan valehteleva konsultti, joka myy köyhille mummoille lääkkeenä perunajauhosta tehtyjä tabletteja. Automaattiohjattu kuikelo joka puhuu ydinaseista ja sodasta samoilla äänenpainoilla kuin kuntopyörän säädöistä.
joey_t:
--- Lainaus käyttäjältä: Larsu - Helmikuu 02, 2024, 10:25:26 ---Stubbista ei todellakaan tule mieleen presidentti vaan valehteleva konsultti, joka myy köyhille mummoille lääkkeenä perunajauhosta tehtyjä tabletteja. Automaattiohjattu kuikelo joka puhuu ydinaseista ja sodasta samoilla äänenpainoilla kuin kuntopyörän säädöistä.
--- Lainaus päättyy ---
Onko mennyt tunteisiin?
FortySexN2:
Vasemmistoliiton entinen puheenjohtaja listaa perusteita äänestää Stubbia
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta