Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Camila

<< < (9/12) > >>

kekkuli78:
 Oh my :inlove:

Waverunner:
Oh my small tiny cock 💦

Vieras0362:
Meni taas kyllä pari tuntinen yhdessä hujauksessa tämän kaunottaren kanssa. Aikamoinen kokemus, mistä ihmeestä näitä toinen toistaan upeampia naisia oikein tulee. Tätä Camillaakin olisi vaan voinut hiplata ja silitellä maailman loppuun asti huh! Hetkeä aiemmin vierailin lähistöllä vastaanottoa pitävän henkilön luona josta on myös laulukin tehty. Eilinen oli kyllä melkoinen dolmio päivä. Tai siis ilta/yö.

HerraPeppe:
Juu taattua tuttua palvelua oli vaikka ”nimi” olikin muuttunut. Tällä kertaa pyysin mahtavan suihinoton jälkeen tytön istumaan naamalleni ja hyvin näytteli jos ei oikeasti nauttinut. Sitten takaapäin paukutellen finaaliin. Tulee taas syyskussa

jurzantaa:

--- Lainaus käyttäjältä: guestten - Heinäkuu 28, 2022, 09:39:31 ---Hetkeä aiemmin vierailin lähistöllä vastaanottoa pitävän henkilön luona josta on myös laulukin tehty.

--- Lainaus päättyy ---
Iso-Iita?

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta