Seksi ja rentoutuminen > Rentoutuminen/hieronnat

Lily Kööpenhaminassa

(1/2) > >>

combatparamedic:
Sain vihdoin vierailtua Lilyn luona Kööpenhaminassa ja olihan se jotain aivan käsittättämättömän intensiivistä ja eroottista

http://sensationsbylily.com/

Vierailu Lilyn luokse vaati tavallista tarkemman screenin minkä itse ajattelen aina olevan vain hyvä merkki. Emme saaneet aikatauluja sopimaan ihan ekalla reissulla kaupunkiin mutta hyvää kannatti todellakin odottaa. Lily on mielestäni hyvän vartalon omaava, kauniiksi voi sanoa ja iältään ehkä noin 35 vuotias ja ainakin session tunnelman perusteella tekee työtä mistä nauttii  :inlove:

Vierailun aluksi luonnollisesti suihkuun jota ennen käytiin läpi tuleva tunti ja siihen liittyvät säännöt, Lily evästi myös kertomaan jos tuleminen on ennenaikaista niin hän holdaa hetkeksi :-)

Itse hoito oli aluksi selän puolella hieronnan puolesta jo hyvää ja body to body erittäin intesiivistä ja hyvää. Erityismainintana se että Lilyllä oli käytössä lämmitettyä öljyä  :inlove:

Siinä vaiheessa kun käännyin toisinpäin havahduin siihen kuinka mahtavat (ehkä silikoni) rinnat Lilyllä on ja niitä hän tosiaan osasi hyvin käyttää, etupuolen hierontaan sisältyi vartalohierontaa vähän joka suunnasta ja myös jalkojen käyttö lingahieronnassa tuli uutena ja erittäin kiihottavana elementtinä mukana. Harvoin (ehkä 15-20 maassa tullut kokeiltua) olen saanut näin kiiretöntä, kokonaisvaltaista ja ennenkaikkea intensiivistä hoitoa kokea ja olinkin aivan pyörryksissä vielä kun kävelin autoa kohden ja tietenkin menin vähän ohi :-)

Lilyn kanssa viestitellyt tämän jälkeen ja houkutellut Suomeen ja sehän innostui että voisihan sitä tulla vierailulle. Lupasin kysellä arvon kanssa kulkijoilta olisiko teillä kiinnostusta maksaa arviolta +200€ tällaisesta tunnin hieronnasta jos Lily tulisi Suomeen?

Itse menossa taas Kööpenhaminaan ja lennot varaan niin että kerkiän käydä Lilyn luona. Ja loppukaneettina se että minkään näköistä seksipalvelua Lilyltä ei saa

Pioneeri:
Jos mukana on taitava loppuhuipennus käsin tai rinnoilla on 200 euroa ok.

Vieras0407:
Hinta varmasti ihan OK. Mitä lie sitten tarkoittaa ”tarkempi screeni”? Itse en ainakaan jaksaisi hierontaan päästäkseni alkaa esimerkiksi mitään kyselylomakkeita täyttää.

combatparamedic:
Joo taitava käsihoito lopuksi sisältyy hintaan.
Tosta screenauksesta että Kööpenhaminassa on kaiken laista hiihtäjää niin vähän valikoi asiakkaita eli muutama kyssäri whatsapissa tms ensin 🙏🏻

Vieras0407:

--- Lainaus käyttäjältä: combatparamedic - Helmikuu 28, 2023, 20:43:14 ---Joo taitava käsihoito lopuksi sisältyy hintaan.
Tosta screenauksesta että Kööpenhaminassa on kaiken laista hiihtäjää niin vähän valikoi asiakkaita eli muutama kyssäri whatsapissa tms ensin 🙏🏻

--- Lainaus päättyy ---

Okei, kiitos tiedosta. Kuulostaa ihan kohtuulliselta. 👍

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Siirry pois tekstitilasta