Seksi ja rentoutuminen > Rentoutuminen/hieronnat
Lera/Aliina
Riddel65:
Onko täällä kukaan joka olisi joskus ollut Alinan kanssa panohommissa? Jonkinlainen rapsa kiinnostaisi siitä :behind: Itse muutaman kerran käynyt hierottavana ja siitä pelkkää positiivista sanottavaa. Vähän voisi kiinnostella myös panohommat ko. neidin kanssa.
Ollin kuppi:
--- Lainaus käyttäjältä: Riddel65 - Elokuu 16, 2025, 20:54:17 ---Onko täällä kukaan joka olisi joskus ollut Alinan kanssa panohommissa? Jonkinlainen rapsa kiinnostaisi siitä :behind: Itse muutaman kerran käynyt hierottavana ja siitä pelkkää positiivista sanottavaa. Vähän voisi kiinnostella myös panohommat ko. neidin kanssa.
--- Lainaus päättyy ---
Kerran touhuttiin, mutta suhteellisesti hieronta ja käsityöt oli mielestäni parempi juttu. En kyllä moitikaan, mutta tajunta ei räjähtänyt.
Julle95:
Tissipano mun mielestä parasta. Siinä erittäin taitava. Pillu aina välillä pois käytöstä, syystä toisesta tai kolmannesta? Tissipano korvaa kyllä tämän.
Jallahal:
Kukaan käynyt viimeaikoina? Millainen oli meno?
Balls:
Käyty on.
Meno yhtä hyvää kuin ennenkin, samoin kannut.
Sinne vaan!
--- Lainaus käyttäjältä: Jallahal - Helmikuu 09, 2026, 08:37:37 ---Kukaan käynyt viimeaikoina? Millainen oli meno?
--- Lainaus päättyy ---
Balls
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta