Seksi ja rentoutuminen > Rentoutuminen/hieronnat

Lera/Aliina

<< < (4/6) > >>

Vieras1836:

--- Lainaus käyttäjältä: Jkp68 - Maaliskuu 04, 2025, 23:28:32 ---Vuosia olen jo käynyt säännöllisesti Alinan hoidossa, tunnin hieronnassa yhdistyy monta hyvää asiaa:

1. Mahtavat rinnat joita saa hyväillä ja joiden väliin saa myös lykkiä pikkuveitikkaa.
2. Hyvä käsihoito ja eritoten toiselle kierrokselle herättely
3. Rivoa puhetta venäjäksi kun huippu on lähellä, jotenkin hauskaa / kiihottavaa
4. Rentouttava ja oikeasti hyvä hieronta onnellisen alun ja lopun välissä
5. Mukavaa jutustelua aluksi ja lopuksi  :inlove:

--- Lainaus päättyy ---

Onko millainen kropasta ja kasvoista? Minkä ikäinen?

Turska88:

[/quote]

Onko millainen kropasta ja kasvoista? Minkä ikäinen?
[/quote]

Naapurista löytyy otsikon nimillä tuoreitakin kuvia :drinking:

Jallahal:

--- Lainaus käyttäjältä: Hermanni97 - Helmikuu 16, 2023, 08:49:17 ---Kertokaas kokemuksia tästä tytsystä vaikka yvllä tai kommentilla, minkälaiset hieronta otteet ja onko nainen kaunotar☺️ jotain palautteita nähnyt täällä, mutta ei oikein hieronta otteista 🤔

--- Lainaus päättyy ---


--- Lainaus käyttäjältä: Turska88 - Helmikuu 11, 2025, 12:14:14 ---
--- Lainaus käyttäjältä: Jallahal - Helmikuu 10, 2025, 15:24:51 ---Onko hyvä paikka ensikertalaiselle hierontaan menijälle?

--- Lainaus päättyy ---

Kyllä on! Täti pitää huolta sinusta :wanker: Kerro ihmeessä jos vierailit!

--- Lainaus päättyy ---


Tuli käytyä, ja samalla hupakointi-neitsyys menetettyä itseltä.

-2, ja pilvistä.

Osaa kyllä ottaa kokemattomankin turskan vastaan ja rauhoittaa ja virittää tunnelman.  30min aika aloitettiin heti tissipanolla ja se oli 10s ja valmis.

Hieronnan jälkeen yritettiin uudestaan mutta ei ollut latautunut mies vielä 20minuutissa :D Hierontakin oli ihan ok.

Menen kyllä uudestaan, varsinkin jos saisin vähän totuteltua tähän uuteen harrastukseen niin ei mene 90% hommasta jännittämiseen.

Kunnollinen Tullimies:
Lera/Aliina koettu. Oikein mukava tapaus.

Ajanvaraus tekstarilla ja lähistöllä soittaen. Vähän lyhyehkö tulilanka, ei vastaa kovin innokkaasti kysymyksiin ainakaan tuntemattomalle tursalle ja yhteys katkeaa helposti. Ei tunnu ottavan myöskään ennakkovarauksia vastaan joten kannattaa suosiolla samana tai korkeintaan edellisenä päivänä sopia aika. Paikka on helposti saavutettava julkisilla tai omalla autolla, ilmaisia parkkipaikkojakin on. Asuntoon pääseminen edellyttää portaiden kulkemista (heikkojalkaisten ei kannata yrittää).

Oma siisti asunto, ei lemmikkejä (allergisille tiedoksi). Hieronta patjalla, ei hierontapöytää. Suihkuun pääsee mennen tullen ja talon erikoisuutena emäntä pesee ja kuivaa. Hieronta on oikeasti laadukasta, öljyä/liukastetta käytetään keskivertoa vähemmän. Pt on sosiaalisesti dominoiva ottaen tilanteen haltuun. Puhuu paljon mutta jutut eivät mitenkään raskaita. Joistakin vitseistä saattaa herkempi turska ottaa itseensä, mutta meillä kemiat natsasi hyvin.

Maksettu aikamääre käytettiin kokonaisuudessaan toimintaan, pesut ja juttelut käytiin yliajalla. Palvelu erinomaista, Lera/Aliina otti homman haltuun. B2B:tä parhaimmillaan. Pieni huomautus tulee puhelimen jatkuvasta soimisesta ja pari kertaa pt taisi jotain viestejä lähettääkin kesken hieronnan. Mutta ehdottomasti plussan puolelle kääntyy.

On siis kevät, +2 ja aurinkoa.

Perfecto:
Mistä alueelta ja millä otsikolla tän Leran löytää? Huomenna asiaa sinne päin niin voisi vaikka poiketa

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta