Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Seksiä tarjoavat hieromot

<< < (3/3)

Makkonen:
 Pari sanaa naapurin uusimaa-pohjoinen, hierontaa ilmoituksista.
viimeviikolla tuli käytyä yhdellä((hevosiin liittyvä katu-osoite) kääntymässä sisällä: Ei kuvien mukainen (vaikka + merkintöjä on) 40 perus+ 160 koko paketti= 200 tinkaamisella 150 (100 ei kelvannu), mutta kun kuvat ja todellisuus ei vastannu, niin suunitelma B ja soitto toisessa ositteessa olevaan hieromoon, sinne kelpas tasaraha koko paketille, kuulosti hyvälle. Naisella (Nina, ei tyttönen enää) oli kauhee kiire, hieronta kuulemma sitten lopuksi, no käyhän se niinkin.
nalli napsahti ja ei kuulemma enää kerkee hieroo, seuraava asiakas on tulossa.

 summa summarum: nimim. aya** ja Nina kannattanee kierrellä.

Taika Jim:
Thai paikoissa pitää aina tinkiä. 60 tai 80 euroa on hinta joka on saatavissa. Herraa joka ei tinkaa thaikut pitää tyhmänä.

Makkonen:

Monesti hieromoissa on se "kiinteä" 30€/30min, jonka päälle tulee sit extra.
Satku kelpaa monessakin paikassa koko paketille.
Tytöt/naiset vaihtelee paikkaa aikausein, jolloin omistaja saa  aina mainostaa uudella tytöllä.
Jos sattuu oikein hyvä helmi kohdalle, kannattaa pyytää likan numero, ja sitten myöhemmin kysellä missä on, kun nää vaihtelee nicciäkin niin usein ettei krryllä pysy.

Jormaaho:
^ Hyvä vinkki! Kiitos.

antero pee:
Samaa mieltä, jos noihin paikkoihin erehtyy, niin pitää olla pelimiestä tehdä pakettitarjous ennen kuin lähtee vaatteet päältä. On turhaa heittää kolmekymppiä hukkaan, yleensä hieronta on ihan luokatonta.
Pano toisaalta voi olla oikein hyväkin  ;)

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta