Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
RE Sophie (blondi)
M.U. Tiainen:
^ Mielikuvia ja olettamuksia. Vaaka mukaan panolle. Se kertoo totuuden.
Kellopeliappelsiini:
Taas tätä kusetusta ja kilohinnoilla pelaamista; isompi hinta niin ilmoitetaan feikkipaino ylöspäin ja kas; kilohinta tupsahtaa alaspäin :blowjob:
Gynther:
Joo, kyllä on tämä postimyyntikauppa ihan perseestä. Tavaran mainoksissa on usein aivan eri kuvat, kuin tavara todellisuudessa on ja tämän huomaa vasta, kun tavaraa on menossa ovelta noutamaan.
Olen jo jonkin aikaa ollut totaalisen kyllästynyt ko. toimintaan.
Kyllä pitäisi saada lailliset, asiaankuuluvat TALOT tänne pohjolaankin, jonne voisi mennä "kahvia" (Irish-kahvia) nauttimaan, ja valita siinä sivussa seuraa itselleen vain omiin silmiin luottaen.
Todella kummallista, että Helsingistä n. 80km etelään, ja tällaiset talot ovat täysin sallittuja ja hyväksyttyjä. Ne kukkahattutädit ovat saaneet täälläpäin aivan liikaa valtaa tehdä tärkeitä päätöksiä.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta