Ei ole tarkoitus mollata jos tekee ohareita niin tekee, jos **** naapurista on mustalaisten huora niin olkoon.
edit. Ei nimiä.
edit. Ei nimiä.
Uutiset:
								Aarniaaa
							
							Kelpo kaveri
						
								mattimaukas
							
							Kelpo kaveri
						
								palvelunostaja
							



							Huikea tyyppi
						Voisko modet poiston sijaan vaan sensuroida alkuperäisen pt:n nimen, otsikoida tän uudelleen ja laittaa lukkoon? Olis varmasti jatkossakin hyvää luettavaa uusille Oulun maksullisesta skenestä kiinnostuneille.Kyllä kannatti odottaa.
Ei toki kiirettä tän kanssa jos tuntuu että hyvää sisältöä on tulossa vielä lisää.
								Taaneli
							
							Kelpo kaveri
						
								mattimaukas
							
							Kelpo kaveri
						
								ouluncasanova
							
								Tästä on tie vain ylöspäin
							Tämähän on ihan päivänselvä juttu. Saila pistänyt heikkolahjaisen Kaitsu-poikkiksensa kirjoittelemaan höpöjä kun itse ei enää kehtaa.
Anders olisi voinut mennä vielä täysin läpi, mutta lausahdus "vammainen naapurisivusto" paljasti kuka tosiasiassa on kyseessä. Voiko ihminen enää alemmas vajota ja millään tasolla nolompi olla? Kannattaa oikeasti keksiä joku parempi harrastus. Tai olisiko oikean työn hankkiminen jotain tai jos haluaa välttämättä seksityötä tehdä, asennemuutos ja sitoutuminen päihteettömyyteen olisi ensiarvoisempaa alkuun?
								Jynky69
							
							Kelpo kaveri
						Enpäs mennyt käymään, kun tosiaankin yhtäkkiä ilmoittikin,että hinnat ovat nousseet!! Ensin ite perui tapaamisen ja sitten ilmoitti uusista hinnoista!
								Jynky69
							
							Kelpo kaveri
						herpeksen sain kyseiseltä palvelun tarjoajalta... vaimolle selitettävää
								Jynky69
							
							Kelpo kaveri
						Öö, kehut viideltä ykköspostaajalta
Onko C:llä ulkonevat sisemmät häpyhuulet vai viivapillu?ja sitten vielä tiedustelisin että etu vai takapillu.
								labialike
							
							Kelpo kaveri
						Onko C:llä ulkonevat sisemmät häpyhuulet vai viivapillu?ja sitten vielä tiedustelisin että etu vai takapillu.
								tane
							
							Piristää muiden päivää
						
								Aarniaaa
							
							Kelpo kaveri