Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Suomi Petite Hki
PervertDaddy:
Tuo "Suomi Petite Hki" on hyvännäköinen 18 v mutta todella huono käytös. Kun kirjoitin hänelle ja halusin varata ajan tätä viikonloppua varten hän ei vastannut. Sitten kaikki ajat ovatkin menneet.
Eeeeetu:
Onko kukaan päässyt käymään hänen luonaan? Kuvat ilmeisesti feikit mutta millainen oli?
PervertDaddy:
Olin häneen yhteydessä jo sunnuntaina ollakseen varma ajasta. Feikki!
Miumau:
Hei! Alkuun, en ole kyseinen pt.
Mutta oletko koskaan miettinyt paljon sivustojen naiset saa yhteydenottoja päivän aikana? Välillä hyvää pitää odottaa eikä aikaa saa heti.
Jos kyse on vielä 18v nuoresta naisesta ei hän välttämättä halua ottaa päivää täyteen, tai viettää 24h tarjoamassa viikonloppuna miehille aikoja, elämää kuuluu elääkin.
Feikkiyteen en ota kantaa koska en ole ilmoitusta nähnyt, mutta yleisesti.. ei se ole huonoa käytöstä jos juuri sinä jäit ilman aikaa, niin välillä voi käydä jokaisen palveluntarjoajan kohdalla. Vaikka laittaisit kk aikaisemmin viestiä se ei takaa että palveluntarjoaja haluaa edes ottaa sinua vastaan.
Aurinkoista kesää PervertDaddy
Hetvield:
Jo aloitus postaus saa karvat pystyyn. Eikä hyvällä tavalla.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
Siirry pois tekstitilasta