Vaikuttaisi että kaikki 3 ilmoitusta on samalta käyttäjältä.
Uutiset:
messemies
Kelpo kaveri
PrettyHorny




Huikea tyyppi
Millastas tarjontaa juhannuksen jälkeen ensiviikolle olisi Tampereen suunnilla?
JereTre70
Kelpo kaveri
M46Tre
Kelpo kaveri
Ju4ani
Kelpo kaveri
Vaikka Tampereella on muutamia hyviä hupakoita, niin kokonaisuutena tarjonta on äärettömän surkeaa. En pidä lihavista naisista ja valtaosa on selvästi ylipainoisia. Sitten joukossa on niitä, jotka ovat ilmoituksen mukaan 30v ja olivat sitä jo 15 vuotta sitten (ja varmaan 25 vuotta sitten). ST:n puolella hierontaa tarjoaa pääasiassa thaikut ja heihin en halua koskea. Enkä tummiin naisiin. Käsittämätöntä, että henkilöt, joiden myyntivaltti on oma vartalo päästävät itsensä tuollaiseen kuntoon. Ja puhutaan kuitenkin nuorehkoista naisista, ei mistään 40-50 vuotiaista.Ja vielä enemmän käsittämätöntä on se että näille riittää maksavia asiakkaita jotka vuodesta toiseen kantavat heille rahaa ja pystyvät harrastamaan seksiä heidän kanssa
Ne on varmaan niitä aitoja ja oikeita panomiehiä, panevat mitä vaan !!! Arvosteluissa vielä kehuvat kauniiksi ja rinnat ja suutelot olivat kuulemma niin makoisat edellisen asiakkaan jäljiltä että !!! 
Markku
Kelpo kaveri
Vaikka Tampereella on muutamia hyviä hupakoita, niin kokonaisuutena tarjonta on äärettömän surkeaa. En pidä lihavista naisista ja valtaosa on selvästi ylipainoisia. Sitten joukossa on niitä, jotka ovat ilmoituksen mukaan 30v ja olivat sitä jo 15 vuotta sitten (ja varmaan 25 vuotta sitten). ST:n puolella hierontaa tarjoaa pääasiassa thaikut ja heihin en halua koskea. Enkä tummiin naisiin. Käsittämätöntä, että henkilöt, joiden myyntivaltti on oma vartalo päästävät itsensä tuollaiseen kuntoon. Ja puhutaan kuitenkin nuorehkoista naisista, ei mistään 40-50 vuotiaista.
Matapio
Kelpo kaveri

) sekä muutama muu joiden ilmon näen usein kun selaan.
