Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Teen Adri
Vieras0226:
Nyt löytyi Helmi. Teen Adri 19v Tsekki tyttö. Löytyy tosi Eskon puolelta. 30min tapaaminen sisälsi OWO ja CIM. Muutamat asennot käytiin läpi. Ihanan tiukka ja ajeltu pillua. Maistui myös hyvältä. Lopuksi kunnon suikkarilla proteiinit tytön suuhun. Kaikin puolin ihana ja kaunis nuori nainen.
Vähän ujo mutta oli vasta toista päivää näissä hommissa.
Vahva suositus.
Fattsson:
Mä taas sain aika ala-arvoista palvelua. Rapsasin tästä, johon tyttö vastasi, että paska päivä eikä vaan kiinnostanut.
Vieras0250:
--- Lainaus käyttäjältä: Vieras0226 - Marraskuu 12, 2021, 13:05:08 ---Nyt löytyi Helmi. Teen Adri 19v Tsekki tyttö. Löytyy tosi Eskon puolelta. 30min tapaaminen sisälsi OWO ja CIM. Muutamat asennot käytiin läpi. Ihanan tiukka ja ajeltu pillua. Maistui myös hyvältä. Lopuksi kunnon suikkarilla proteiinit tytön suuhun. Kaikin puolin ihana ja kaunis nuori nainen.
Vähän ujo mutta oli vasta toista päivää näissä hommissa.
Vahva suositus.
--- Lainaus päättyy ---
Itse komppaan täysin aloittajan kokemuksia. Ihana ja mukava nuori nainen. Vähän ujonlainen mutta kaikin puolin täysin tyydyttävä kokemus. Menisin uudestaan mutta huomenna pitää olla jo muualla.
Jyväskylä on kiva paikka pysähtyä.
Kukkakettu88:
Tää ois kyllä niin helmi päästä korkkaamaan, aijai. Toivottavasti ois pian taas Helsingissä, täytyy pitää silmällä. Söpö, nuori tyttö jonka pillua pääsee nuolemaan, voi nussia pehmeesti lähetyssaarnaajas ja sit ottaa lujaa takaapäin :behind: ja lopulta antaa sperman virrata suuhun :blowjob:, mikäs sen täydellisempää.
Waverunner:
Toi tarina rupesi jo menemään fantasian puolelle :-)
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
Siirry pois tekstitilasta