Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Katriina1957
(1/1)
Happy-Man:
Vantaalla naapurissa ilmoittelee 64v Katriina, onko kenelläkään kokemusta hänestä? Kuvan perusteella ei voi päätellä paljonkaan? Entä onko teillä suosituksia hyvistä kypsistä sihteereistä?
Sowhat:
--- Lainaus käyttäjältä: Happy-Man - Lokakuu 26, 2021, 13:00:16 ---Vantaan ST'llä ilmoittelee 64v Katriina, onko kenelläkään kokemusta hänestä? Kuvan perusteella ei voi päätellä paljonkaan? Entä onko teillä suosituksia hyvistä kypsistä sihteereistä?
--- Lainaus päättyy ---
Tuo taitaa ainakin iän puolesta olla hyvinkin kypsä :sheep:
Avoinmies:
Onko herroilla kokemuksia? Vaikka privalla.
jakota46:
Tullut käytyä joskus pari kolme vuotta sitten. Enkä itse ainakaan pysty suosittelemaan kenellekkään🙈
Ilari Lerssi:
Puhelimessa saa vielä aika hyvän vaikutelman, mutta kun näkee matamin ihan livenä niin tekee mieli lähteä takavasemmalle ja vauhdilla. Tapasin hänet kymmenisen vuotta sitten ja näytti jo silloin isoäidiltä. Ja joo, hyvässä yhteisymärryksessä sovimme, että ei tästä nyt tulisi yhtikäs mitän.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
Siirry pois tekstitilasta