Milking table konsepti kiinnostelis kyllä. Jo sellaisenaankin, mutta jos olis vielä sidottu pöytään kiinni ja pitkät edgettelyt sekä kruunajaisiksi post orgasm torturet niin ai että 

Uutiset:

Gale
Kelpo kaveri
Jos olen oikein ymmärtänyt sen mitä mulle kerrottiin, niin naapurisaitin nimimerkki Puuma Povipommi (80G) tarjoaa nimenomaan lypsypöytäkokemusta Helsingissä.
Ja ennen kuin kysytte, niin Ei, en ole itse käynyt. Mutta kertoman mukaan oli oikein tehokasta ja tyydyttävää lypsämistä tarjolla, eikä nimimerkkikään ollut tuulesta temmattu.
Paronin kaipaama sitominenkaan tuskin on ongelma, kun leidi tarjoaa myös kovempiotteista menoa sitä kaipaaville.
sinki

Piristää muiden päivää
sinki

Piristää muiden päivää
kekkuli78
Kelpo kaveri

sinki

Piristää muiden päivää
. Ehkä vähän ahdasta oli, mutta lupausta oli ilmassa uudesta tilasta syksyn tullen.
sidottuna tai ilman ..
HighFive72
Kelpo kaveri
. Aivan ihana lady kaikenkaikkiaan ja itsellä teki tiukkaa olla laukeamatta ennenaikojaan. Ja vaikka hän höpöttelee tapaamisella, niin minua se ei ainakaan haittaa, antaa vaan mukanaolevan tunnelman. Tapaamispaikkakin hyvä ja puitteet kunnossa! Vahva suositus!
JuliaK






Saisi mikroaaltouunilla pillua