Viihde ja kevennykset > Kaatopaikka

Täällä seurataan urheilua

<< < (249/408) > >>

ShyGuy:
Eipä mitenkään yllättänyt, että Liverpool kannattajien keskuudessa ei viitsitty kansallislauluun yhtyä.Viikolla pelatussa matsissa jo lauloivat, että "voitte työntää kruunajaiset perseeseenne" :D

https://youtu.be/I9BcIsCqX6s

HarryPotter:
Forest - Saints  :drinking: Tässä voi näköjään syntyä hemmetin monta maalia  :whipping:

ShyGuy:
FC Barcelona lähetteli lämpimiä terveisiä sotarikollisille kannattajilleen V×n×j×l×ä.Aina olen pitänyt Barcaa paskasakkina, mutta tässä alitettiin jo ennestäänkin alhaalla ollut rima.

Lifti:
Edelleen vituttaa vknloppuna käyty nyrkkeilyn MM matsi. Olisin niin Ukrainan Lomallle voiton suonut. Ja olihan se lähellä, mutta se tumma poika ei tipahtanut perseelleen.

Toinen MM matsi meni sitten ihan kuin elävissä kuvissa  :headbang:

Lifti:
VIHDOINKIN! Tätä on odottaneet kaikki jotka jotakin nyrkkeilystä ymmärtää. Errol Spence jr. vs. Terence Crawford. Kaikki vyöt jaossa - https://www.standard.co.uk/sport/boxing/when-is-spence-vs-crawford-boxing-fight-date-venue-2023-b1083828.html

Heinäkuu 29 pvä.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta