Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Argentiinan Amanda

<< < (9/15) > >>

paivarintama:
Minulla oli Amandan Norjan numero ja sain sovittua tapaamisen jo eilisiltaan. Oli taas mahtava GFE-kokemus ja hänellä on kylllä omaan silmääni täydelliset muodot. Vahva suositus! Toivottavasti asiakkaita riittää ja kusipäät pysyy poissa niin saadaan hänet taas uudestaan tänne meitä ilahduttamaan.

MestariMerlin:
Ei Saintin kommentissa vikaa ollut..se oli toi toinen pänaukoja joka aina jaksaa.. parempi nämä tollot on vaan blokata ja toivoa että pysyvät kaukana vierailevista laatuhupakoista kun eivät osaa käyttäytyä..😬

Joo täytyy ehkä buukata hyvissä ajoin jos tän meinaa tavata ja joku muu varalle jos on noin supersuosittu on..

MestariMerlin:
Jottei liikaa innostuisi niin pakko tarkistaa onko toi todella noilla normitaksoilla real-gfe eli dfk+owo aidosti toteutuu ja kuuluu hintaan?

ugeli77:
Olisi kiva kuulla mikä tästä pt:stä tekee niin hyvän. Uskon että on todella hyvä mutta ketjut viesteistä ei oikein käy ilmi että mikä tai mitkä asiat tällä pt:llä on parempaa kuin muilla. Ilmeisesti tykkää panemisesta, mut kertokaa nyt jotain hyviä likaisia yksityiskohtia niin käyn sponssaamassa tätä daamia. Vähän oon vielä kahden vaiheilla..

antero pee:
Eiköhän tässä nyt ole jo tarpeeksi hehkutettu. Kuvat kannattaa katsoa kunnolla. Ja lukea kommentit myös RE:n puolelta.
Jos sitten tuntuu siltä, ettei ihan ole vakuuttunut, niin voipi jättää väliin.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta