^ totta, ehkä munkin pitäis mennä enemmän tilanteen mukaan. Tohon lisäksi ”ratsastus” ja lopuksi ”softball” 😅
Uutiset:
Vieras0242



Nauttii muiden arvostusta
Entto







Lähellä täydellisyyttä
^ Mulla on joskus ollut tuo älykello ranteessa tapaamisen ajan, ja kyllä sen keräämästä datasta tiettyjä piikkejä voi löytää 🙈😂
Vieras0217



Nauttii muiden arvostusta
Ronja






Saisi mikroaaltouunilla pillua
jpetke




Huikea tyyppi

Kapu








Foorumihierarkian huipulla
namnam



Nauttii muiden arvostusta
Hara



Nauttii muiden arvostusta

Vieras1505

Piristää muiden päivää
Vaari katsoo ajan auringosta mutta naisilla on joskus ollut tyylikkäitä kelloja.Kyllä se paras kello on oma varjo. Mulla on aina tapana laittaa maahan kivi ja ottaa siitä kaksi askelta auringon suuntaan. Sitten katson, että mihin kohtaan varjo yltää ja heti tietää mitä kello on.
No, naisten päällä nyt kaikki näyttää paremmalta paitsi lippalakki, jos sen väärinpäin.Elä puhu paskaa vaari. Mikäs sen kuumempaa kuin väärinpäin oleva lippalakki kauniissa päässä. Ja verkkarit.
Vieras1505

Piristää muiden päivää
^ Noooo, jos vielä räit pitkin kylänraittia niin asiahan muuttu hetiVähän pitkin kylänraittia ja vähän vaarin naamalle

Prophat






Saisi mikroaaltouunilla pillua
Vieras0274
Kelpo kaveri
Venla








Foorumihierarkian huipulla
Kaikille heille, jotka vielä kantavat mukanaan rannekelloa.
- Otatteko sen pois hupakon tapaamisen ajaksi?
- Otatteko sen pois vaimon/naisystävän/yhdenyön tuttavuuden tähden?
- Tyydytättekö itseänne sen kanssa?
Mitä mieltä palveluntarjoajat ovat rannekelloista ja - ketjuista, sormuksista jne..?

herra_xyz


Näyttää hyvää esimerkkiä