Discount Tantra Nicol RE
Tulipa tavattua tämä neito Suomen Turussa viime viikolla. Ohjelmassa oli yhden kierroksen 30min hoito.
Alkuun on todettava, että neidon ulkonäkö osuu omaan makuun ja on kyllä todella hyvän näköinen pakkaus. Kuvista saa hyvän käsityksen ja livenä ei pety, jos tykkää tuollaisista blondeista, jolla on vielä erinomaiset tissit.
Itse hieronta nyt ei ole varsinaista hierontaa nähnyt, eli sellaista kevyttä koskettelua. Ihan mukavan tuntuista. Hierojaa sai kosketella ja noista rinnoista oli kyllä todella ajastavaa edes yrittää pitää kädet erossa. Ei nyt kylläkään täysillä tarjonnut niitä myöskään käsittelyyn eli sellainen ehkä hieman välttelevä tyyli. Myöskään suureksi ikäväksi ei tarjonnut tissipaanoa, joka olisi kyllä kirkuen otettu vastaan. 😃
Lopetus oli ihan miellyttävä, ei hirveällä kiireellä vaan sopivasti viivytellen. Loppuun päästiin ja siitä sitten suihkuun.
Jos ulkonäkö olisi jotakin muuta, arvio olisi ehkä jotakin muuta. Nyt on pakko todeta, että pitää käydä uudelleen. Ihan puhtaasti siitä syystä,että palvelu on ok, mutta ulkonäkö sytyttää ja ne tissit. 🫠