Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Ilmaista naisille :)
Vieras0217:
--- Lainaus käyttäjältä: Lifti - Tammikuu 20, 2021, 22:25:46 ---Voi Joonas 18v. I feel you.
Mulla ikävuodet 16-30v oli yhtä helvettiä. Joka päivä pillupsykoosissa.
Kyllä se joku päivä helpottaa vaikka nyt ei siltä tunnu. Nyt voit vetää 8 kertaa käteen ennen lounasaikaa ja silti et voi muuta ajatella ku pillua. Yritä siinä sit opiskella tai keskittyä töihin. Ihan sama vaikka runkkaa kullin nilelle. Ei auta. Pillukaan ei auta, ku ei kukaan anna tarpeeksi. Kusessa olet. Muistan sun ikäisenä ku vedin himas käteen, menin pariks tunniks huoriin tai panee randomi muijaa ja tulin himaan runkkaamaan.
Tsemppii punttiin.
--- Lainaus päättyy ---
Kun muistelee niin vähän samanlainen nuoruus ;D
jonssoni:
Päteekö tässä sama, kuin autokaupassa, eli liian halpa hinta ei myy? Eli jos heittäisi jonkun 200€ tunti, niin voisi kysyntäkin nousta.
Pitäisköhän kokeilla seksin myyntiä, vaikka ihan piruuttaan? Poikaystäväkokemuksella tottakai.
Vieras0217:
^ Anniina tuossa jo asian hyvin muotoilikin mutta aina voi toki yrittää :)
Tiia:
Voi hö, mä luin että LIMAISTA naisille, ja tulin intopiukkana lukemaan.
RobertLey:
--- Lainaus käyttäjältä: Anniina - Tammikuu 20, 2021, 21:00:15 ---Se on vähän silleen, että ilmaisen tarjonnassa on niin kova kilpailu, että pitäisi erottua jotenkin joukosta. Siihen ei vielä riitä se, että tulee autolla kotiovelle, vaan pitäisi osata jotain spessua.
--- Lainaus päättyy ---
Hep! Mää pystyn vetään tuopillisen nelosta yhellä huikalla vetämättä henkeä. Olenko riittävän uniikki..?
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta