Viihde ja kevennykset > Kaatopaikka

Uudenvuoden lupaukset.

<< < (8/10) > >>

Stands:
Pillua nuolen ainakin..kaksi kertaa.

Hottis puuma:
Lupaan tänäkin vuonna olla lupaamatta mitään. Se on aina ollut lupaus jota ei ole vaikea pitää.

Hyvää uutta vuotta!!

misskiki:
En lupaa mitään koska ne ei toteudu koskaan, mutta tänäkin vuonna esitän itselleni toiveita niinkuin joulupukille 🤣

Esim viimevuonna toivoin edes vähän terveellisempää elämää. Noh ajoin yli 1200 kilsaa fillarilla kunnes marraskuun liukkailla kaaduin ja polvi nyt ei ota parantuakseen. Tänävuonna siis toivon et kuntoutusin asap ja ehkä rikkoisin 1500 kilsan ja lisäisin pari muutaki lajia arkeen.

Toivosin myös että osaisin olla vielä vähän itsekkäämpi. Aika hyvälle mallille sain sen tänävuonna, mut viiielä vähä ku osais laittaa hanttiin nii parempi  :weightlifting:

Pataässä:

--- Lainaus käyttäjältä: misskiki - Joulukuu 31, 2024, 21:14:54 ---...

Toivosin myös että osaisin olla vielä vähän itsekkäämpi.

...

--- Lainaus päättyy ---

Tuo on hyvä tavoite myös minulle, joten olkoon se minun lupaukseni ensi vuodelle.

Kissamainen:
Lupaan saada henkilölle x joka on tärkeä minulle parhaan asianajajan tampereelta murha yritykseen liittyen. Jotkut vain vetävät puoleensa hulluja.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta