Seksi ja rentoutuminen > Rentoutuminen/hieronnat
Parturitaitoinen sihteerikkö
kari11x:
Olisiko sihteeriköissä parturitöitä ammatikseen tekevää (ihan oikeasti siis tukanleikkaus). Mies olisi esim sen kapan alla alastomana ja parturi rinnat paljaana minihameessa korkkareissa. Sitten hiukset siistinä ja tosi kiihottuneena paneskelu maistuisi ihanalta. Turun tai Tampereen alueelta.
Vieras0116:
--- Lainaus käyttäjältä: kari11x - Joulukuu 20, 2020, 20:48:45 ---Olisiko sihteeriköissä parturitöitä ammatikseen tekevää (ihan oikeasti siis tukanleikkaus). Mies olisi esim sen kapan alla alastomana ja parturi rinnat paljaana minihameessa korkkareissa. Sitten hiukset siistinä ja tosi kiihottuneena paneskelu maistuisi ihanalta. Turun tai Tampereen alueelta.
--- Lainaus päättyy ---
Tai sitten ottas samalla poskeen kun leikkaa hiuksia
HaluMoottori:
Tää olis!
PekkaPekka:
Ei ole tämmöistä sopivaa vielä omalle kohdalle osunut.
Pähkinärinteessä on yksi vanhempi venäläinen, joka hieroo, parturoi ja tekee vaikka suutarin työt.
Tämän kanssa vaan ei oikein intiimi puoli kohdannut.
Parturitaitoiset sihteerit voisivat kyllä ilmoitella itsestään.
Vieras0423:
Naapurissa ilmoittaa Milla Magia helsingissä joka kertoo olevansa kampaaja. Vois olla kiva käydä ensin tutustumassa hiustenleikkuun merkeissä tietäen että muutakin löytyy :)
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
Siirry pois tekstitilasta