Keskustelua paikkakunnittain > Etelä-Suomi

Nina Hämeenlinna

<< < (13/29) > >>

STT:
Joskus aikoinaan näin sihteeriopiston listoilla Nimaralla anaaliseksin valikoimissa, joka sittenmin poistui. Mietin oliko kyseessä vahinko ruksaus palveluvalikoimissa vai oliko sitä hetken aikaa tarjolla

Vieras0395:
^
Oli vähän aikaa joskus, mutta ei ole minun lempijuttuja, niin en tykkää tehdä.

Perseeseen:
Tänään taas kävin vähän panemassa :behind: Oli mukava pitkästä aikaa tavata ja paneskella. Nimara alkaa jo vähän tottua isooon. Panon jälkeen kävimme ravintolassa syömässä ja nauttimassa toistemme seurasta :inlove: Uusi aikakin varattiin.

Vieras0395:

--- Lainaus käyttäjältä: Perseeseen - Helmikuu 27, 2022, 18:08:28 ---Tänään taas kävin vähän panemassa :behind: Oli mukava pitkästä aikaa tavata ja paneskella. Nimara alkaa jo vähän tottua isooon. Panon jälkeen kävimme ravintolassa syömässä ja nauttimassa toistemme seurasta :inlove: Uusi aikakin varattiin.

--- Lainaus päättyy ---

Juu tuntuu jo ihan tutulta  :behind: Kiitos taas kerran isosta  :inlove:

Perseeseen:
Oli taas aika yön yli reissulle. Vitsi oli taas mukavaa olla yötä ja nukahtaa nimaran viereen :inlove: Välillä paneskelua :behind: ja mukavaa yhdessä oloa. Illalla kuuntelimme hyvää musiikkia :headphones: ja tietysti annoin hyvää hierontaa samalla. Kokkina nimara on todella hyvä, ruoka oli oikein hyvää niinku aina ollut. Kiitos taas tapaamisesta.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta