Minulla ei ole mitään lisättävää.
Uutiset:
								MariaEnkeli
							






							Lähellä täydellisyyttä
						
								Vieras0424
							


							Nauttii muiden arvostusta
						
								Sowhat
							


							Nauttii muiden arvostusta
						^ No siis jos nuori nainen ihan nyt vaan siemennystä haluaa lisääntymistarkoituksessa, niin hän tuskin valitsee yli 60v miestä. Miehilläkin kun tuuppaa toi "hedelmällisyys" heikkenemään.
Mutta jos nuori nainen muuten vaan tykkää vanhoista miehistä, niin sitten hän varmasti on onnensa kukkuloilla saatuaan seksiä ihastukseltaan!
Noin muuten en taaskaan ymmärtänyt kysymystä.
Formulaguru Bernie Ecclestonelle tuli iloista perheenlisäystä tänä kesänä. Nyt hän täytti 90 vuotta lokakuussa. Eli kyllä miehillä säilyy lisääntymiskyky vielä neljänkympin jälkeenkin toisin kuin naisilla
								MariaEnkeli
							






							Lähellä täydellisyyttä
						
								Vieras1703
							


							Nauttii muiden arvostusta
						
								Kapu
							







							Foorumihierarkian huipulla
						
								Pälli
							
							Kelpo kaveri
						Miehethän pystyvät rakastelemaan kumilla, mutta naiset eivät saa lapsia jos mies haluaa ehdottomasti käyttää kumia.
Nopeasti ajateltuna voisi olla paljon yleisempää että juuri naiset eivät lapsen toivossa halu että käytetään kumia.
Miehet taas haluavat perheen, ja hankkivat tietysti lapsia vain siksi että haluavat juuri perheen.