Viihde ja kevennykset > Kaatopaikka
Mikä vitutti tänään?
JuliaK:
^Totta, onneksi vaatteetkin voi ostaa nettikaupoista.
äRHäkkä:
--- Lainaus käyttäjältä: Kunigazz - Helmikuu 22, 2025, 08:32:20 ---
--- Lainaus käyttäjältä: äRHäkkä - Helmikuu 06, 2025, 21:59:26 ---Ihmiset. Niitä on liikaa ja käyttäytyy ennalta arvaamattomasti. Jouduin vaatekaupoille, ihan hirveetä.
--- Lainaus päättyy ---
Ihmiset on se syy miksi asun korvessa metsän keskellä kissan kanssa kahestaan. Kaikki naapurit yhtä lukuun ottamatta on sukulaisia ja niitten kanssa vielä pärjää.
--- Lainaus päättyy ---
Sukulaiset, mitä lähempiä, sen pahempia.😁 Vieraita voi sentään potkia loitommaksi, mutta lähisukulaisia ei oikein kehtaa.😇
Pataässä:
--- Lainaus käyttäjältä: Kunigazz - Helmikuu 22, 2025, 08:32:20 ---Ihmiset on se syy miksi asun korvessa metsän keskellä kissan kanssa kahestaan. Kaikki naapurit yhtä lukuun ottamatta on sukulaisia ja niitten kanssa vielä pärjää.
--- Lainaus päättyy ---
Tuo on maaseudun parhaita puolia, toki suku on yleensä pahin ja se saa helposti ketutusta aikaan. Onneksi oma mökki on sellainen, että ei ole naapureita lähelläkään.
Pataässä:
Tuli tuplana... onpas tänään herkässä. ;D
Kapu:
^^Onneksi tiettyjen sukulaisten kanssa ei tarvitse olla missään tekemisissä.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta