Seksi ja rentoutuminen > Rentoutuminen/hieronnat
Lea Massage
konna88:
Mainostaa realescortin puolella, paras hieronta jossa olen käynyt (extroineen siis) mutta onko joku saanut häntä kiinni? olen laittanut viestiä, ja koittanut soittaakin mutta puhelin huutaa User busy aamusta iltaan, meni hänen edellinen visiitti täysin ohi samasta syystä.
Piti siis kysyä että onko joku päässyt läpi? 😁
konna88:
Noniih, laitoin asetuksista caller id off ja hälyyttää soittaessa. Onpas hauskaa, ihan kun numero olisi blockattu, joka ei tosin ole mahdollista koska vaihtui numero töiden vuoksi vasta.
Viestit ei mene läpi, ja ilmeisesti ei vastaa tuntemattomille numeroille 😂 ideoita?
HenkkaH:
Ei kai tuossa muita vaihtoehtoja ole kuin prepaid tai sitten laitat caller id näkyviin.
"paras hieronta jossa olen käynyt (extroineen siis)" - tarjoaako listauksen ulkopuolelta jotain extroja?
konna88:
--- Lainaus käyttäjältä: HenkkaH - Syyskuu 02, 2020, 12:29:53 ---Ei kai tuossa muita vaihtoehtoja ole kuin prepaid tai sitten laitat caller id näkyviin.
"paras hieronta jossa olen käynyt (extroineen siis)" - tarjoaako listauksen ulkopuolelta jotain extroja?
--- Lainaus päättyy ---
Siis ongelma ei ole näyttää puhelinnumeroa soittaessa, mutta ongelma on se että jostain syystä kun soitan caller id näkyvillä puhelu ei yhdistä, piippaa kerran ja puhelin sanoo User busy. Oli sama homma hänen viimevierailulla, ei ilmeisesti mene tekstarit eikä soitot läpi. Nyt googlailun tuloksena koitin soittaa caller id piilotettuna ja hälyyttää, mutta ei hän ilmeisesti vastaa tuntemattomiin soittoihin.
Tosiaan en ole ikinä tästä numerosta hänelle soittanut, eli ei ole mahdollista että olisi blockannut minut, vaihtu liittymä noin kuukausi sitten ja viimeisestä tapaamisesta rupeaa olemaan yli 6kk reippahasti.
Tässä koluan nettiä läpi, yrittäen etsiä jotain sivua josta saisi lähetettyä tekstarin hänelle ;D
Ja ei, en tarkoittanut listan ulkopuolella olevia extroja, vaan lähinnä sitä että parempaa hierontaa toki olen ammattilaiselta saanut, mutta parasta eroottista hierontaa häneltä, ehdottomasti.
andreas:
Mielenkiintoinen tapaus, ei tule kuin yksi mahdollinen skenaario mieleen. Kuulostaa siltä että uusi prepaid numerosi kuului aiemmin jollekin toiselle, jonka Lea on sitten blokannut. Mikäli Lea edelleen käyttää samaa puhelinta, niin tuo muistijälki blokkilistasta säilyy edelleen. Hyvin harvinaista että osui juuri sinulle tuo numero, mutta silti mahdollista koska prepaid numerot kierrätetään ja turskat on yksi aktiivisimpia prepaid käyttäjiä.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
Siirry pois tekstitilasta