Viihde ja kevennykset > Pelit

Mitä sanoisit/tekisit jos...

<< < (16/16)

RobertLey:

--- Lainaus käyttäjältä: Kyybel - Maaliskuu 21, 2023, 12:48:02 ---Keitätkö teet? Tulen tunnin kuluttua.

Muutetaan vähän edellistä.
Mitä sanoisit/tekisit jos olisit menossa hiipien ja oikein salaisesti edellisen hupakon luokse ettei se mukava rouva huomaa sinua uudestaan ovisilmästä ja isäsi astuu samalla ulos hupakon ovesta?

--- Lainaus päättyy ---

Pitäisi mennä viime vuosituhannen puolelle. Itseni tuskin olisi tarvinnut sanoa tuossa mitään. Olisin saanut rahat kouraan omalle kierrokselle "koska ei sulla rahoja hukattavaksi asti ole kumminkaan." Sen jälkeen auton avaimet jonne olisin saanut mennä odottamaan koska Isävainaalla olisi senssit sovittuna myös sen naapurin rouvan kanssa ja sai näin kuskin matkalle kotio jonka aikana meikäläinen saisi ajokokemusta Hänen autollaan, Hän itse tilaisuuden ottaa ryypyt matkan aikana ja aikaa miettiä aukoton suunnitelma missä on ollut jos siitä myöhemmin akkamaisia puheita tulisi koska nämä tämän sortin reissut ovat aina akkoja kiinnostaneet, ja akkamaisia miehiä.

Samalla vielä.

Entto:

--- Lainaus käyttäjältä: Kyybel - Maaliskuu 21, 2023, 12:48:02 ---Mitä sanoisit/tekisit jos olisit menossa hiipien ja oikein salaisesti edellisen hupakon luokse ettei se mukava rouva huomaa sinua uudestaan ovisilmästä ja isäsi astuu samalla ulos hupakon ovesta?

--- Lainaus päättyy ---
Oho, moi. Soitellaanko myöhemmin?


Seuraavalle:
Mitä sanoisit/tekisit jos olisit menossa hiipien ja oikein salaisesti hupakon luokse ettei naapurin rouva huomaa sinua ovisilmästä ja samalla hupakon oven avaa serkkusi  vaimo?  :o

Stan:

--- Lainaus käyttäjältä: Entto - Maaliskuu 05, 2024, 20:28:50 ---

Seuraavalle:
Mitä sanoisit/tekisit jos olisit menossa hiipien ja oikein salaisesti hupakon luokse ettei naapurin rouva huomaa sinua ovisilmästä ja samalla hupakon oven avaa serkkusi  vaimo?  :o

--- Lainaus päättyy ---

No näinhän me sovittiin, että on on vähän spessua  :whipping: mielessä. Kiva nähdä näissäkin piireissä :inlove:

samalla jatkuu...

Kyybel:

--- Lainaus käyttäjältä: Entto - Maaliskuu 05, 2024, 20:28:50 ---Mitä sanoisit/tekisit jos olisit menossa hiipien ja oikein salaisesti hupakon luokse ettei naapurin rouva huomaa sinua ovisilmästä ja samalla hupakon oven avaa serkkusi  vaimo?  :o

--- Lainaus päättyy ---

Hupsis!!! Serkkutyttöhän se siinä...Ööö, sanohan terveisiä serkkupojalle, ettei tällä kertaa ollut serkumpi herkumpi ja ei nähdä sukujuhlissa....Moikku!!!

Samalla

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta