Keskustelua paikkakunnittain > Itä-Suomi

Tummat tytöt Imatralla.

<< < (2/2)

Mikko 195:
Muutamaa tummaa tyttöä olen käynyt tervehtimässä Imatralla. Kuvat ja kirjoitukset kannattaa jättää omaan arvoon. Tumma hupakko on oven avannut, hinta varsin kohtuullinen ja mitään kiirettä ei ole ollut. Mutta, niinkuin konvehtirasia, koskaan ei tiedä millainen yllätys oven avaa. Jos muuta ei ole niin menee mutta jos valikoimaa on niin ei jatkoon.

Gentleman:

--- Lainaus käyttäjältä: jack75 - Heinäkuu 24, 2020, 17:20:12 ---Kerran kysyin miksi tämä kuva ei ole sinun?
Vastasi ettei tiedä kun kaveri oli laittanut ilmoituksen.
Eli siis paritusta??

--- Lainaus päättyy ---

Mulle sanottiin, että agentti laatinut ilmoituksen. Haiskahti muutenkin (ihan kirjaimellisesti) kun ilmoitus ja todellisuus ei ollu missään linjassa.

Gentleman Tampere:

--- Lainaus käyttäjältä: jack75 - Heinäkuu 24, 2020, 17:20:12 ---Kuvat eivät ole edes omat 5v vanha. Paino ja pituuskaan eivät täsmää. 3krt oon ovella käynyt pyörähtämässä. Kerran kysyin miksi tämä kuva ei ole sinun?
Vastasi ettei tiedä kun kaveri oli laittanut ilmoituksen.
Eli siis paritusta??

--- Lainaus päättyy ---

Ihailtavaa määrätietoisuutta💪 Ajattelitko kokeilla onnen kääntymistä vielä montakin kertaa🤔

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta