Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Matkailua naisen takia toiseen kaupunkiin ?  (Luettu 1544 kertaa)

Poissa Lifti

  • Vaari
  • Sr. Member
  • Viestejä: 11717
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Matkailua naisen takia toiseen kaupunkiin ?
« Vastaus #20 : tänään kello 07:25:35 »
Eihän se ole mies eikä mikään, joka ei pillun perässä ole muutaman kerran muuttanut uuteen kaupunkiin  :laught: (rakas Jumala, älä enää ikinä anna olla mun niin sekaisin)
Down Syndrome Disco 😍😍 https://youtu.be/6_RY0Zfl29s?is=Rfee9fNI8orkj77w 😍😍

Paikalla TreSetä

  • Newbie
  • Viestejä: 35
  • * Kelpo kaveri
Vs: Matkailua naisen takia toiseen kaupunkiin ?
« Vastaus #21 : tänään kello 14:50:21 »
Kyllä suurin osa reissuista on ihan muista syistä, tytöt sitten bonuksena päälle, mutta silloin tällöin tulee matkustettua myös tytön takia. Tälle vuodelle tähän mennessä 1 reissu tytön takia tehty ja toinen tiedossa, mutta enempää en usko tulevan.

Poissa HuliVili

  • Sr. Member
  • Viestejä: 9121
  • ******* Saisi mikroaaltouunilla pillua
Vs: Matkailua naisen takia toiseen kaupunkiin ?
« Vastaus #22 : tänään kello 15:52:12 »
Muistanpa erään kerran kun jouduin yllättäen perumaan tapaamisen koska junat eivät liikkuneet henkilökunnan mielenilmauksen takia eikä prätkäkään ollut käytettävissä koska oli talvi. Pt kysyi ilmeisen huvittuneena että "eikö taksit muka kulje" johon vastasin "tiedätkö paljonko maksaa ajaa yhteensä reilu 200 km taksilla". Hänellä oli mennyt täysin ohi se että tulen tosiaan yli sadan kilsan päästä häntä tapaamaan ja piti mua ohari-ollina. 😁
Livekonsertit 2026: 21  (2025:31, 2024:20)