että meikkaa ja laittaa korkokengät. Mitä ihmettä. Luulin, että tällainen on ihan arkipäivää tällaisten palvelujen tarjoajille, kun se on arkipäivää hyvännäköisille naisille ylipäätään.
Sulta puuttui tosta "minun mielestäni hyvännäköisille naisille". Kun sä et oikein voi määritellä sitä, mikä on muiden mielestä hyvännäköinen.
Ja entä jos on niin vitun hyvännäköinen ettei tarvii meikkiä? 😁 Olen aina sanonut "mitä sitä hyvää korjaamaan" 😁
No vitsi, en ole niin hyvännäköinen. Mutta en silti meikkaa. Pidän kasvoistani ihan tällaisina kuin ne on. Kerron sen myös ilmoituksessani, että en pahemmin meikkaa, niin pornompien ystävät osaa sitten suoriltaan hakeutua muualle 👌 Ja yleistäjille tiedoksi:On tosiaan olemassa sellaisiakin miehiä, jotka pitää luonnollista hyvännäköisenä ☺️



. 