Kun mun ilmoitukset on näkyvillä, niin on suurimmaksi osaksi hyvin turha kysyä milloin olisin jollain toisella paikkakunnalla seuraavan kerran.
Laitan tänne kyllä kalenteriin heti aina kun seuraavat keikat lyöty lukkoon, eli ennen sitä on turha kysellä...vaikka ymmärrän kyllä hyvin halun.

Mutta seuratkaa kalenteria ja mun kirjoituksia täällä/tilatkaa mun profiilin ilmot Realissa.

Kyselyitä tullut nyt mun miniturneen aikana niin paljon, että mietin, vaikka mulla on periaate vastata kaikkiin asiallisiin kyselyihin, niin näihin vastaaminen mun täytyy valitettavasti lopettaa. Kyselyitä tulee vain liian paljon, ja mulla alkaa olla fiilis, että jos vastailen kaikkiin näihin "milloin tuut sinne ja sinne", niin ne käynnissä olevan keikan asiakkaat saa vastaukset tämän takia kohtuuttomalla viiveellä.
Viesti määrä on tosi iso miniturneillakin, ja olen vain yksi horo.

Pyydän nätisti hieman ymmärrystä tämän asian suhteen. <3