Tällä saitilla kirjoitteleva Loco Lucy on erittäin taitava neulottaja, yläselkään pisteli minulle tämän vuoden alussa nättejä kuvioita. Kaippa hän kassitkin neulottaa, ei ollut silloin ohjelmassa.
Myös Lady Eira Waltasalilta on neulottanut mahani ja Jumalatar Lilith on kuulemani mukaan oikein spesialisti neulahommissa, hänestä mulla ei ole omaa kokemusta kuin hiukan vaan. Mutta opetti neulotusta muillekin silloin vuosi sitten. Pidän tuosta neulottamisesta kovasti ja neulatyynynä olen ollut muutamalle alasta kiinnostuneelle ei-maksulliselle Dommelle myös.
« Viimeksi muokattu: Marraskuu 27, 2025, 01:05:45 kirjoittanut Tyler »
Ei ole olemassa ruumiillista kipua, josta sielu ei hyötyisi.
Ja kiitos Tyler maininnasta. Mä teen tosiaan neulotuksia ja multa saa 50-% pois session hinnasta, sillä en oo ennen genitaaleja neulottanut. Olen kyllä lukenut niistä nyt vuoden päivät, perustieto hallussa, mutta täyttä sessiohintaa en tästä ota.
Ja koska haluan kovasti erikoistua tähän, kaikki muutkin saavat - 50% session hinnasta
Miss Lumi täällä. Mä teen myös neulasessioita enemmän kuin mielelläni ja siitä on vuosien kokemus. Lisä oppeja haettu juuri workshopeista niin intoa olisi päästä tekemään näitä enemmän. Tervetuloa!
ModEdit: yhteystiedot ei sallittuja.
« Viimeksi muokattu: Huhtikuu 29, 2026, 04:50:24 kirjoittanut Heikki Koo »