Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu
Johanna/SielujenRakastelua Espoon keskus
Vieras0263:
Raportti on ohjeiden mukaan kirjoitettu ja raportissa ei ole mitään vikaa. Jokaisella kirjoittajalla on oma tyylinsä kirjoittaa raportteja ja minä en sille asialle oikeastaan mahda mitään eikä se kuulukaan sinänsä minulle, että mikä on kenenkin kirjoitustyyli, kunhan raportti on asiallinen ja aitona palautteena kirjoitettu aidosta tapaamistilanteesta.
Jimmy-setä:
Kyllä. Wesa rekisteröityi tänään saatuaan hyvää palvelua ja halusi kirjoittaa rapsan. Ei siinä sen kummempaa.
Gentleman Tampere:
Pari irrallista havaintoa:
1) Wesan ei kannata haaveilla kirjailijan urasta. Eikä mistään muustakaan urasta jossa kirjallinen ilmaisu on edes pienessä sivuosassa.
2) Wesa ei välttämättä edes huomannut sihteerikön ”etumerkkiä”.
Jokunimimerkki:
Oivoi.. jos rapsa ois raapustettu edes jonkinlaisella ymmärryksellä kirjoitetun teksin tuottamisesta, ois voinut lukea loppuun. Nyt ei jaksanut ensimmäistä lausetta pidemmälle.
Vieras0076:
Jään jännityksellä odottamaan Wesan tulevia rapsoja 8)
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta