Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Kuopio ts-tytöt  (Luettu 503 kertaa)

Poissa mies017

  • Newbie
  • Viestejä: 2
  • * Kelpo kaveri
Kuopio ts-tytöt
« : Maaliskuu 19, 2026, 20:15:52 »
Naapurisivustolla ilmoittelee kaksi eri ts-tyttöä Kuopiossa, Rahyra ja Anandha.
Onko kellään kokemuksia kyseisistä neidoista, kiinnostelisi käydä jompi kumpi kokeilemassa, mutta itselle ei ainakaan ole tullut mitään rapsoja tms vastaan, vaikka hieman koittanut etsiä

Poissa Tyler

  • Full Member
  • Viestejä: 234
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Kuopio ts-tytöt
« Vastaus #1 : Maaliskuu 19, 2026, 22:48:47 »
Käyhän kokeilemassa ja tuuttaa rapsaa tänne, että muutkin tietää kannattaako.

Poissa Miksa93

  • Newbie
  • Viestejä: 3
  • * Kelpo kaveri
Vs: Kuopio ts-tytöt
« Vastaus #2 : Maaliskuu 19, 2026, 22:58:08 »
Muutama päivä sitten laitoin viestiä Anandhalle. Viestittely englanniksi sujui hyvin. Pyysi väh 20 min etukäteen ilmoittamaan ennen saapumista. Sovittiin 30 min / 150 tapaaminen. Kysyin mikä on suhtautuminen kumiin, niin pano sen kanssa aina ja owo onnistuu.

Alaoven tuli avaamaan. 165 cm ja kuvien mukainen muikkeli. Varsin tiukka kroppa ja silikonit. Melko vähäpuheinen ja -ilmeinen oli, ehkei juurikaan englantia osannut, mutta silti ystävällinen. Raha vaihtoi omistajaa ja käski sängylle. Vähän suutelua, sitten häneltä loputkin vaatteet pois ja n 17 cm tuli otettua suuhun. Tykkäsi työnnellä syvälle ja pakkohan se oli ottaa kurkkuun. Melko aktiivinen, varmaotteinen ja määrätietoinen daami osasi olla. Sitten näytti siltä, että kyllä mieluisasti hän sen kumin olisi jättänyt pois, siitä piti ihan muistuttaa. Sitten vähän väliä käänteli minua eri asentoihin samalla kun nuohosi perseeseen. Lopulta kumi pois ja laukesi suuhun. Suihkun kautta kotia.

Lähtiessä ulkona 7 astetta lämmintä ja pieni vesisade oli alkanut. Katuvalot loistivat kivasti lätäköistä

Poissa Nilsson

  • Full Member
  • Viestejä: 135
  • * Kelpo kaveri
Vs: Kuopio ts-tytöt
« Vastaus #3 : eilen kello 19:04:38 »
Tapasin Rahyran pari päivää taaksepäin ja jäi ehkä hieman ristiriitaiset fiilikset. Toisaalta sain mitä lähdin hakemaan, toisaalta hän oli varsin vaisu tapaus...  Kutakuinkin kuviensa mukainen neiti ihan kelvollisen kokoisella, alaspäin käyrällä meisselillä varustettu mikä ainakin itselle teki hieman hankalaa ottaa täysin sisään. Mukavan mittainen ja loppua kohti paksuneva eli sikäli jees, mutta ainakin itselle tuo käyryys 'väärään' suuntaan teki hieman hankalammaksi toiminnan. Puolin ja toisin painettiin ja itse lykkäsin lastin neidin rinnuksille hänen kuitenkaan tulematta vaikka sitä alunperin kysyinkin. Ehkäpä jonkinsorttisia ymmärrys- ja kommunikaatioepäselvyyksiä puolin ja toisin, mene ja tiedä. Oli asunnossa jonkun toisen kanssa, mutta en mitenkään varma minkälaisen henkilön kanssa.

Sinällään oli juu ihan ok, että harkitsin jopa uusintakäyntiä mikäli asiat toisella kertaa natsaisi paremmin mutta se sitten loppuviimein jäi välistä. Menisinkö uudestaan - iso ehkä, mahdollisesti kyllä. Kokemus sinällään ihan jees, mutta 1h sen 250€, ei sen arvoista, ehkä 200€ olisin valmis seuraavalla kerralla kostumaan