Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Tornio  (Luettu 2494 kertaa)

Poissa Kimmon10

  • Newbie
  • Viestejä: 17
  • * Kelpo kaveri
Tornio
« : Tammikuu 03, 2026, 09:12:44 »
Voi kun Torniosta löytyisi joku sopiva nainen jonka voisi ottaa vakkariksi.
Ellatiina30 on muuttunut aika heikkotasoiseksi. Viimeksi tuntui ihan kun olisi patjaa pannut.

Ei ollut juurikaan asiassa mukana. Harmi sillä on muuten mukava nainen. Lienee ikä alkaa painamaan.

Onko ehdotuksia tai tietoa muista Tornion tytöistä?

Poissa Sampsukka

  • Newbie
  • Viestejä: 14
  • * Kelpo kaveri
Vs: Tornio
« Vastaus #1 : Tammikuu 03, 2026, 13:23:53 »
Naapurissa sellaisella nimimerkillä kuin Neitokainen, en tiedä onko ihan vakituisesti Torniossa, mutta käväsin Tornion vierailulla hänen luonaan ja oli oikeen mukava nainen, käyn uudestaan jos satun sielläpäin liikkumaan.

Poissa pateposti

  • Newbie
  • Viestejä: 14
  • * Kelpo kaveri
Vs: Tornio
« Vastaus #2 : Tammikuu 03, 2026, 23:01:26 »
Neitokainen on sama kuin ellatiina

Paikalla Kielimies

  • Full Member
  • Viestejä: 238
  • * Kelpo kaveri
Vs: Tornio
« Vastaus #3 : Tammikuu 04, 2026, 13:45:41 »
Ilmoittaa myös jossuli nimellä yhdellä deittisivulla. :headbang:

Poissa Vaari60

  • Newbie
  • Viestejä: 2
  • * Kelpo kaveri
Vs: Tornio
« Vastaus #4 : Helmikuu 07, 2026, 18:08:01 »
Moi

Kokemuksia Aasian tytöstä Lin? Tai millsisia kokemuksia thai-hierontapaikoista Kemissä
« Viimeksi muokattu: Helmikuu 07, 2026, 18:10:46 kirjoittanut Vaari60 »

Poissa joey_t

  • Sr. Member
  • Viestejä: 7269
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Tornio
« Vastaus #5 : eilen kello 17:40:26 »
Kävin sunnuntaina Torniossa moikkaamassa Anna _Jiangia https://www.realescort.fi/ads/175474/anna-jiang

Olin katsonut että neito on Torniossa tämän viikon tiistaihin ja oletin että suuntaa sitten jonnekin pois joten ajattelin että yksittäisvierailuksi jää, olipa tapaaminen sitten millainen tahansa. Poislähtiessä tuli kuitenkin fiilis että uudestaankin voisin käydä joten kävin tänään katsomassa miten neidon keikka etenee ja huomasin että Tornio-aikaa oli jatkettu viikolla joten kenties käyn vielä?

Ekaksi on sanottava - ikäänkuin miinukseksi - että kuvat ovat kyllä neidosta mutta eivät mielestäni aivan tuoreet. Se ei minua haitannut, pidin siitä mitä näin. Nainen ilmoittaa iäkseen 37v ja voi olla että se on totta - itse arvelisin että on 45v mutta kukapa noista osaa sanoa? En ainakaan minä. Anna on aika lyhyt, pyöreyttä on jonkin verran ja tissit ovat isot ja pehmeät. Ulkonaisesti sopii minulle. Mutta sitten se itse tapahtuma: alkuunsa ollut hieronta oli huippua ja owo-suikkari ehkä parasta mitä olen saanut. Näin ei edetty finaaliin asti, lopuksi pantiin ja se oli ikäänkuin perussettiä: hyvää mutta ei poikkeuksellisen hyvää. Suosittelen.
älkää kaatako piimäpurkkia porstuassa mennessänne