Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Blondi Oulussa  (Luettu 439 kertaa)

Poissa Jortsa12

  • Jr. Member
  • Viestejä: 57
  • * Kelpo kaveri
Blondi Oulussa
« : Joulukuu 10, 2025, 21:23:22 »
Blondi Oulussa, Kuuma nainen Oulussa, Tipp Topp, Hyvätuulinen nimellä naapurisivustolla ilmoitteleva +40v nainen.

Onko kokemuksia? Komeat saappaat kuvissa houkuttelevat saapasmiestä tapaamaan...

Poissa Anders

  • Full Member
  • Viestejä: 315
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Blondi Oulussa
« Vastaus #1 : eilen kello 07:12:05 »
On tuoreita kokemuksia. Etsi nimimerkillä "Marika" niin pitäisi löytyä tältäkin saitilta tietoa. Marika nimeä käyttänyt eniten. Ikä on +40, mutta niinhän sitä viis-kuuskymppisetkin on +40 😂

Suomalaisten veljeskansaa edustava vanhempi mature milf. On kuviensa mukainen, kuvat omat, aidot ja tuoreet. Ne kuvissa näkyvät komeat saappaatkin näytti olevan mukana reissulla.

Jos tykkäät vanhemmista naisista, niin on hyvä valinta. Pitkäsäärinen, siro/hoikka blondi. Puhuu sujuvaa suomea. Muutenkin suulliset taidot hyvät, lisäksi pienestä lisämaksusta myös anaalia tarjolla. Hintataso hyvin maltillinen, suorastaan edullinen jos ns.mafian hintoihin vertaa. Pitkään alalla ollut. Suomen miehiä tyydyttänyt jo vuosikymmenet.
Ikä kasvoilla jo näkyy, että siihen kannattaa varautua, mutta kroppa on parempi kuin monella nuoremmalla ja tyyli muutenkin nuorekas.

Luonne on sellainen puhelias höpöttelijä, vaikea saada suunvuoroa ja saattaa intoutua pitkäksi aikaa selittämään asioistaan. Ehdottomasti hauska nainen tavata. Jos meinaat käydä niin pidä kiirettä. Perjantai oli kuulemma viimeinen päivä Oulussa.
« Viimeksi muokattu: eilen kello 07:18:51 kirjoittanut Anders »