Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja  (Luettu 444 kertaa)

Poissa Pieter

  • Newbie
  • Viestejä: 9
  • * Kelpo kaveri
Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja
« : tänään kello 03:07:34 »
Oulussa oli tosi usein sellainen ainakin yli 180cm Amazon tyyppinen palveluntarjoaja ja Ois mukava löytää hänet kun pitkästä aikaa vois jotain nähdä 🙂 sillä oli myös suht isot ihan omat rinnat ja oisko ollut vaaleet/ristiverisen väriset hiukset? Oli tosiaan suht pitkä ja ns Amazon tyyppinen nainen mutta silti tosi pantava. Sattuisiko joku muistamaan nimimerkkiä? Tosi eskossa oli usein ilmoitus about 2022 vielä ainakin.

ModEdit: Sijaintitietoja poistettu
« Viimeksi muokattu: tänään kello 12:41:57 kirjoittanut PixelWiz »

Paikalla Thor Patsas

  • Sr. Member
  • Viestejä: 3874
  • ******* Saisi mikroaaltouunilla pillua
Vs: Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja
« Vastaus #1 : tänään kello 07:48:52 »
Suomessa tämän tyyppiset naiset tuntuvat olevan tosi harvinaisia. Lähes kaikki palveluntarjoatkin ovat jotain tyyliin 165cm ja 60kg. Olen pitkään haaveillut seksistä tai eroottisesta painista jonkun todella kookkaan ja vahvan naisen kanssa mutta niitä ei vain tule missään vastaan. Ulkomailla tilanne ehkä olisi parempi.
Patsaan filosofia on että on parempi olla sellainen joka ryyppää ja treenaa kuin sellainen joka ei ryyppää eikä treenaa.

Toinen patsaan periaate on että ole herrasmies mutta poliittisesti epäkorrekti.

Poissa Pe Gu

  • Hero Member
  • Viestejä: 540
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja
« Vastaus #2 : tänään kello 12:11:08 »
Tampereella on Nella Lahtinen. Muistaakseni 183cm pitkä, tosi isot rinnat ja muodokas. Ottaa vastaan vain muutamana päivänä kuukaudessa. Suosittelen.

Paikalla Anders

  • Full Member
  • Viestejä: 311
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Hukassa pitkä Amazon tyyppinen palveluntarjoaja
« Vastaus #3 : tänään kello 16:03:36 »
Suomessa tämän tyyppiset naiset tuntuvat olevan tosi harvinaisia. Lähes kaikki palveluntarjoatkin ovat jotain tyyliin 165cm ja 60kg.


Ööö. No oispa todellakin näin  ::)
Pikemminkin 80kg on se normi, jos siis suomalaisista puhutaan...