Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Lämmintä seuraa Seinäjoella  (Luettu 129 kertaa)

Paikalla Lennard

  • Newbie
  • Viestejä: 1
  • * Kelpo kaveri
Lämmintä seuraa Seinäjoella
« : tänään kello 08:32:35 »
Pitkän tauon jälkeen aloitin tämän harrastuksen uudestaan, kun parisuhde päättyi. Kävin ensimmäisenä Rajatie 44:n tatuoidun thaikkutytön luona ja eipä kestänyt kauaakaan, kun nalli lensi hänen kiihkeässä käsittelyssä  :behind:

Iso suositus jos on vähääkään thaikuista kiinnostunut. Täydelliset silarit, hyvä asenne ja muutenkin soppelin näköinen. Ainoa syy miksen todennäköisesti käy toistamiseen on, koska pusuttelu oli kielletty.

Tämän jälkeen aloin katsella naapurisivun Llaura-nimisen hupakon mainosta kiikarit silmillä ja pohdiskelin, jos kenellekään olisi kokemusta hänestä ja että minkälainen likka hän on? Normaalisti menisin vain yksinkertaisuudessa itse testaamaan häntä, mutta Laura tuleekin sinun luoksesi, joka samaan aikaan kiihottaa ja jännittää, koska kukaan hupakko ei ole vielä käynyt luonani.