Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Sungirl / nan1990 thai  (Luettu 351 kertaa)

Poissa Jatmak

  • Newbie
  • Viestejä: 10
  • * Kelpo kaveri
Sungirl / nan1990 thai
« : tänään kello 09:13:43 »
Onko joku testannu? Mä oon eikä tarvi toisten mennä.

Viime torstaina oli Kokkolassa ja kuvien mukaan oikeinkin nätti tyttö. Kyselin puhelimessa kokonaisvaltaista body to body hierontaa ja sovittiin sataviiskymppiä hinnaksi puolituntia ja päättyy lyhyeen seksiin.

Menin paikalla ja vastassa todella kaunis, erittäin iloinen ja ystävällinen nainen. Ajattelin että nyt oli hyvä keikka, tästä tulee kivaa. Kerroin että haluan nimenomaan enemmän body to body kosketusta ja muuta huomiotasi ja seksi saa jäädä vaikka hyvinkin pikaiseksi lopuksi. Sopii, kertoi.

Perinteisesti mahalleen ja hämmästelin mielessäni kun laittoi heti pyyhkeen pakaroiden päälle mutta ajattelin että hän haluaa sitte "yllättää / yllättyä" hetken päästä. Hieroi vajaa viitisen minuuttia pohkeita pieneltä alueelta ja riisui mekon pois jossain välissä. Sitten kiipesi polvilleen samaiseen kohtaan pohkeiden päälle ja hieroi rintaansa pienen määrän öljyä ja kumartui päälleni aloittaen yläselän hierontaa rinnoillaan. Sitä tapahtui noin minuutti ja kuiskasi, käänny. Tuli kainaloon, liikutteli kivasti pönköttävää kovaksi paisunutta vartta ja asetteli pian kumin päälle. Tuli kokonaan päälle ja melko pian nousi ratsaille. Jonkin ajan kuluttua vaihdettiin lähäriin ja onnekseni nalli oli vähän tiukassa ja kesti varmaan viitisen minuuttia painella ennen loppua.

Koskea ei saanut kuin rintoihin, ei suudella, ei imeä rintoja, puhumattakaan pilllun nuolemisesta.

Noh, homma ohi ja puhdistus ja ulos.

Mietin, että mikä ihme siinä on että nämä ei tajua että pienellä työllä sais tyytyväinen asiakkaan. Varsinkin kun en ollut vailla mitään kummallista enkä rajua ja sen kerroin, lähinnä vain sitä läheisyyttä.

Onko muita kokemuksia? Onko saatu parempaa palvelua?