eikö kukaan ole testannut suomalaista Sandra Bay naapuri sivusta.. ??
Uutiset:
eikö kukaan ole testannut suomalaista Sandra Bay naapuri sivusta.. ??
Ikinä ennen ei oo näin vahvat pahat ajatukset tullu Intsagramista löytyi tällainenkin BLOGITEKSTI KANNATTAA LUKEA. Koko text löytyy kun laitat haluun tämän nimi ja suuri pettymys.
18. kesäkuuta
Suuri pettymys. Kaksi liikemiestä ajoi taksilla samaan aikaan luokseni, mutta kumpikaan ei päässyt perille asti.
Eräänä päivänä sovin treffit erään liikemiehen kanssa. Hänen piti tulla luokseni. Hän soitti, että on tulossa ja seisoi odottelemassa taksia erään hotellin edessä. Sitten tapahtui kummia. Eräs toinen liikemies joka tunnetaan kohuliikemiehenä kurvasi taksilla miehen eteen ja kysyi minne hän on menossa. Liikemies kertoi menevänsä luokseni ja kohuliikemies kertoi myös menevänsä luokseni. Kuulemma meillä on jotain asioita selvitettävänä. Kohuliikemies tarjosi omaa taksiaan liikemiehelle ja sanoi itse tulevana myöhemmin perässä toisella taksilla, koska hänellä oli vielä kuulemma pari juoksevaa asiaa hoidettavana.
Villiä panoa ja laukesin isosti ja useasti!!!! Sandra osaa hommat.
Kokeiltu on ja vasemmistolaisten sanoin on aika jäätävää menoa.
Kotikylältäkin löytyy parempitaitoisia pornotähtiä kuin tämä kiusallinen ilmestys.
Runko on ihan OK, mutta tämä superpro maailmaa matkustellut pornostara on hirveä jännittäjä eikä osaa yhtään rentoutua tai nauti menosta ollenkaan. Edes normaali keskustelu ei alkuun meinannut luonnistua.
Viekää rahanne mieluummin jollekin mukavalle nuorelle "opiskelijalle" (syonyymi semigettoyh:lle).