Viihde ja kevennykset > Pelit
Jatkokertomus
Meeme:
Vladimir mietti, onko varmuusvälineitä enää tarpeeksi mukana. Edellinen paketti saattaa olla jo lopussa sekä liiskautuneena takataskussa.
PapaRomeo:
Kun ruplapino oli ladottu tarpeeksi korkeaksi, tyttö, tai paremminkin nainen, kävi päälle. Hän pyöritteli kieltään Vladimirin suussa, sitten molemmat sanoivat täsmälleen yhtäaikaa: "Maistuu vodka." Molempia nauratti, heillä oli jotain yhteistä.
"Otta vaatteet pois", nainen käskytti, ja Vladimir totteli.
Vieras1703:
Nainen teki samoin, ja molemmat istuutuivat nakupelleinä sohvalle. Vladimiria alkoi ujostuttaa, ja hän jähmettyi niille sijoilleen kunnes naisen sana rikkoi hiljaisuuden. "Igor."
Kapu:
Igor avasi oven astuen sisään pullon kanssa. Pullossa ei näkynyt etikettiä, mutta Igor kaatoi siitä kirkasta juomaa kolmeen lasiin. Pöytään kaivettiin myös lasipurkillinen suolakurkkuja.
007 (oma)lupa naida:
Hetkeäkään epäröimättä Vladimir nappasi lasista ison naukun ja mietti että onneksi hänelle ei tarjottu venäläistä Teetä.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta