Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Fkk shark fankfurt saksa  (Luettu 721 kertaa)

Poissa Reiska80

  • Newbie
  • Viestejä: 25
  • * Kelpo kaveri
Fkk shark fankfurt saksa
« : Heinäkuu 19, 2025, 20:54:15 »
Omia kokemuksia parin viikon takaa.

Työmatkan puitteissa pystyi yhen päivän käyttämään pordellin iloihin. Matkaa odotellessa ehdin perehtyä paikkaan perehtyviin keskusteluihin jotka olivat aktiivisimpia paikan subreditissä. Sieltä löytää monia vastauksia.

Hinnan takia sinne ei kannata lähtä. Vaikka lennot ja majapaikka maksettaisi niin huoneen hinnaksi jää silti se satanen vähintään. Ja kun sisään maksaa 70e, niin siihen hintaan löytää suomestakin jo ihan käypää tavaraa.

Jos lennot (300-400e) ja majoitus (n70e/yö) ja mahdollinen kulkeminen otetaan huomioon niin aika arvokkaaksi käypi reissu. Huoneita lukuunottamatta rahasta puhuminen loppuu tähän.

Jos frankfurtista kulkee paikkaan niin pitää varata tunti. Jos paikan päältä ottaa hotellin niin ilmeisesti se on 10 min kävely.

Paikan päällä on respa joka kysyy ekaksi että onko eka kerta. Kun vastaa kyllä niin hyvin nopeasti lurittelee pintapuoliset ohjeet. Maksan rannekkeen ja seuraava henkilö tiskiltä antaa sandaalit, pyyhkeen ja kylpytakin. Jo etupaikassa on nainen ilman rihman kiertämää.

Pukkarissa on melko kiinnostavaa nähdä minkälaisia asiakkaita paikassa pyörii. N.50% nuorempaa porukkaa, loput vanhoja ukkoja. Monia kansallisuuksia. Kaikki kamppeet kaappiin ja käynti suihkussa. Suihkun jälkeen haen rahat pieneen lokeroon baarin puolelle. Sama avain käy pukkariin ja pieneen lokeroon. Baarin puolelle tultuani odotin tupakansavu muuria, mutta haju olikin yllättävän vieno ja sekottui hajuvesiin ja muihin tuoksuihin. Onhan se aika miellyttävö kokemus kun huomaa että moni nainen on alasti tai ainakin alaosattomissa.

Paikka on jossainmäärin hämärä ja kuljeskelin ympäriinsä. Baari on olennainen paikka missä naiset oleskelevat ja ottavat kontaktia. Tiesin että kaikki näkevät heti, että olen ensikertalainen enkä häpeillyt tai salannut sitä yhtään.

Jännityksissäni olin ottanut löysät pois aamulla ja nyt iltapäivällä oli helppo torpata ensimmäiset lähentelijät. Tekisi mieleni kokeilla minkälaista olisi tulla paikkalle vaikkapa kk ilman pornoa tai vko ilman runkkausta. Saattaisi ensimmäinenkin nainen saada jo koukkuunsa. Nyt kuitenkin tiesin mitä tulemanpitää, ja torjuin kaikki lähentelijät kohteliaasti. Kaikilla oli samat litanniat. Istuvat lähelle tai syliin ja kysyvät mistä tulen, minkä niminen olen ja olenko ensimmäistä kertaa täällä, samalla lääppien. Vastailen kohteliaasti ja lääpin takaisin. Vaihdamme sanan tai kaksi ennen kun uskovat että en ole helppoa saalista. Eräs oli niin varma toimistaan että pyysi viereiselle penkille istumaan jossa sai kunnolla lääppiä ja suudella. Hänkin uskoi  kuitenkin lopulta, että en lähde mukaan. On huumaavaa kun kerrankin itse pitää katsoa tiukasti eteenpäin kävellessä eikä naista päin koska silloin tämä saattaisi käydä kiinni. Yleensähän sitä saa uteliaasti hakea naisten katsetta sitä saamatta.
Kuitenkin jos pintaa yhtään rapsuttaa, niin saa huomata, ettei nainen ole sinusta kiinnostunut, vain rahasta.

Naisia oli yli 10 ainakin kun tulin paikalle. Loppuillasta niitä oli ainakin 30. Jos naisista karsii muokatut naiset niin vaihtoehdot vähenee ainakin 70% uudet tissit on yleensä siistit, mutta pyllyt eivät monestikkaan ole mieleen. Naamat ovat myös monesti liian pornot mieleeni. Illan lopuksikin minua vaivasi valinnan paljous, tai pornon mädättämät aivot kun koin että harva olisi edes haastattelun arvoinen. Mietin, että jaksanko opiskellla tuntomerkkejä etukäteen hyvistä ptstä vai vedänkö lonkalta. Päädyin jälkimmäiseen. Ensiksi haastattelin n.24v naista joka vaikutti muokkaamattomalta. Timmissä kunnossa, mutta c tissit ja hyvä pylly ja todella sievät kasvot. Kielsreilla ja owolla sovittiin 150430 ja mentiin huoneeseen. Ensin ei meinannut onnistua kunnon kielimoukku, mutta kun kysyin sen perään niin kyllä onnistui. Olin melkein yllättynyt miten hyvä huone oli. Hyvä fiilis jatkui loppuun asti ja lähärissä roiskaisin rojut huppuun. 4/5

Seuraava huone oli huomattavasti myöhemmin. Lähes epätoivoisesti hain tarpeeksi hyvän näköistä naista huoneeseen ennen kuin sievä pyöreä kasvoinen ja pyllyinen petitte pysäytti minut. Katsoi syvälle silmiin ja kysyi että joko mennään. Herätyskellojen olisi pitänyt soida mutta olin niin lumoissa että lähdin siihen mukaan. Lupaili kielarit ja owot 150e hintaan mutta huoneessa suutelu loppui lyhyeen. En tiedä oliko syynä edellinen huone vai nykyisen ptn kylmyys mutta kovuutta ei meinannut syntyä. Kohtuullisella owolla hän sai jotakin aikaan ja ratsasti hetken. Kysyi sitten että hoiteleeko suulla loppuun koska "dick dont work." Olin hieman huvittunut kommentista mutta myönnyin pyyntöön. Ajattelin että kyllä se siitä kovettuu ja lopettelen sitten takaapäin, mutta suikkarista loppui teho ja toisteli moneen kertaan että dick dont work not my fault. Noh, meno latistui siihen ja sain huomata että monella naisella täällä on kaksi taktiikkaa. Joko saada rojut huppuun alle vartissa tai sitten todeta, että ei tästä tule mitään ja lähteä sitten etuajassa. 20:40 huoneen alkaessa 21:00 oli sitämieltä, ettei kannata jatkaa että lähetään pois. Yritin perätä 10 mi perään, mutta huomasin sitten ettei kannata kun toinen on niin vittuuntunut. Olin kuitenkin yllägtynyt, että tyyntyi 100430 eikä ollut vailla lisää. Ymmärsi kait ettei se kannata. 2/5

Viimeiseen huoneeseen otinkin jo dopingia että ei käy niinkuin aikaisemmassa huoneessa. Tämä nainen kulki useamman kerran ohi. Puoliksi marokkolainen, puoliksi ranskalainen näytti todella kauniilta. Hieman vanhemmalta mutta erittäin kirkkaat silmät, kaunis hymy ja kauniit piirteet jäivät takaraivoon. Rinnat oli peitetty syystä rintsikoilla, mutta pylly oli kaunein minkä olen ehkä koskaan nähnyt. Myöhemmin kuulin, että se olisi operoitu, mutta en voi kuin ihmetellä miten niin moni bbl paikassa näytti perunasäkeiltä, mutta tällä oli niin kauniin pyöreä ja pehmeä ja täydellinen takamus. Se oli lähes hypnotisoiva. Pyysin naisen juttelemaan aivummalle ja hän supitteli hunajaa korviini. Huoneessa rintsikoitten alta paljastuih kohtuu sievät, mutta kovat silarit.Aluksi oli puhe 100430, mutta se olisi ollut vain perus paketti. Seuraava oli sitten tuplasti kalliimpi johon sisälty kielarit, owo ja cim. Nainen tiesi ylivoimansa ja taivuin sitten kalliimpaan pakettiin.  Sitten hän jo melkein imikin naamani irti. Ei epäillyt hetkeäkään ja pitkään hieroinkin pyllyä ja imettiin toistemme suita. Mahtavan suikkarin jälkeen. Halusin lykkiä täydellistä pyllyä takaa päin, mutta innostuin liikaa ja cimin sijaan rojut menikin huppuun. Lopun aikaa hän antoi kielimoukkua, ja hieroi selkää. Huoneesta jäi ristiriitaiset tunteet koska se oli parasta mitä puolituntiselta pystyi toivomaan, mutta oliko se silti 200e arvoista. Noh mielummin olen tyytyväinen huoneeseen kun kärsin morkkiksesta. Kuitenkin oli 5/5 huone. Oli myös viimeinen huone.

Pordellissa oli myös sauna joka oli hyvin lämmitetty, mutta jossa ei ollut kiulua. Joku ukko tuli heittämään tunnin välein sinne löylyä. On myös kylmäallas ja poreammeita

Ruoka ja limpparit oli ilmaisia. Odotin, että ne olisivat olleet aneemisia muitten kertomusten perusteella, mutta ruoka oli minusta ihan maittavaa.

Olin odottanut että jäisin ihan koukkuun tähän kokemukseen. Kuitenkin jo 2 tunnin aikana taika haihtui enkä ollut kovin kiinnostunut omasta mielestäni epäviehättävien naisten lähentelyihin. Sinällään sisään pääsymaksun hintaan pääsee jo lääppimään naisia luvan kanssa, syömään ja saunomaan ihan arvonsa mukaisesti, mutta en näe että silmät kiiluen odottaisin seuraavaa mahdollisuutta päästä käymään. Paljon oli naisia, mutta aika harva oli minulle mieluinen ja sitten niittenkin palvelumoraali vaihteli.

Nyt vastailen kysymyksiin jos niitä tulee.

Poissa JämeräpartainenInsinööri

  • Full Member
  • Galleria (2)
  • Viestejä: 311
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Vs: Fkk shark fankfurt saksa
« Vastaus #1 : Heinäkuu 19, 2025, 21:00:25 »
Kiitos mielenkiinoisesta raportista!

Poissa anaalipeppu

  • Full Member
  • Viestejä: 381
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Fkk shark fankfurt saksa
« Vastaus #2 : Heinäkuu 19, 2025, 21:29:43 »
Kiitos rapsasta  :drinking: muistatko näiden mimmien nimet? Minä viikonpäivänä kävit tai viitsitkö kertoa tarkkaa päivämäärää? Juttelitko muiden turskien kanssa?  :drinking:

On kyllä totta, että hinnat on nykyään minimit 100€/30min. Hyvä kuitenkin pitää mielessä, että sisäänpääsylipun hintaan kuuluu tosiaan koko päivän buffetti ja kylpylätoiminnat. Näissä paikoissa on myös se hyöty, että yhdestä paikasta löytyy iso määrä valittavaksi, ja pääsee myös rauhassa tutustumaan ennen päätöksen tekoa, että löytää sen oikean helmen, jonka kanssa synkkaa kemiat  :inlove:
Anaali-peppu-kakkonen-pylly-peräaukko-takaovi-tuhkaluukku-rubiini-ryppyreikä-suklaanappi-B-rappu-pöllönsilmä-anneli-perse
Anal-ass-greek-butthole
🍑🍩🍆

Poissa Reiska80

  • Newbie
  • Viestejä: 25
  • * Kelpo kaveri
Vs: Fkk shark fankfurt saksa
« Vastaus #3 : Heinäkuu 19, 2025, 21:36:54 »
Vika taisi olla maksima. Muita en painanu mieleen.

Perjataipäivä

Jonkun sanan vaihdoin mutten kanssa, mutta en sen enempää

Poissa anaalipeppu

  • Full Member
  • Viestejä: 381
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Fkk shark fankfurt saksa
« Vastaus #4 : Heinäkuu 19, 2025, 21:42:24 »
Vika taisi olla maksima. Muita en painanu mieleen.

Perjataipäivä

Jonkun sanan vaihdoin mutten kanssa, mutta en sen enempää


Hän yksi kehutuimpia hupakoits tuolla klubilla, mutta hänen GFE hintansa on normaalisti 150€/30min joten saattaa olla, että hän pyysi sinulta hiukan enemmän ellei tuohon sisältänyt myös joku extra kuten CIM.  :'( nyt tosiaan luin taas niin CIM ei toteutunut  niin ei siitä silloin olisi tarvinnut maksaa  :-[ tosiaan, Sharksin ja muiden FKK klubien mimmeistä löytyy paljon arvosteluita netistä, joihin kannattaa etukäteen kirjoittaa jotain muistiin. Huonojen mimmien listaa on hyvä pitää mukana, että voi vielä tarkistaa!

Koska olisi seuraava reissu? Oletko muissa FKK klubeissa käynyt?  :drinking:
« Viimeksi muokattu: Heinäkuu 19, 2025, 21:44:36 kirjoittanut anaalipeppu »
Anaali-peppu-kakkonen-pylly-peräaukko-takaovi-tuhkaluukku-rubiini-ryppyreikä-suklaanappi-B-rappu-pöllönsilmä-anneli-perse
Anal-ass-greek-butthole
🍑🍩🍆

Poissa Reiska80

  • Newbie
  • Viestejä: 25
  • * Kelpo kaveri
Vs: Fkk shark fankfurt saksa
« Vastaus #5 : Heinäkuu 19, 2025, 23:57:19 »
Kun hän kertoi nimensä niin huone lyötiin lukkoon. Siinä vaiheessa olin varma.

50e tuli takkiin tossa, mutta oli sentään priimaa palvelua niin ei haittaa. Ja tulipahan ainakin tavattua yksi staroista. Hän myös teki kovasti töitä tunnelman luontiin niin en viitsinyt ruveta romuttamaan fiilistä väittelyllä. Monessa muussa tilanteessa olisin kyllä kyseenalaistanu hinnan.

Tosiaan joitakin arvosteluja selailin ja maksima oli ainoita nimiä jotka jäi mieleen. Moni oli myös sitä mieltä että kannattaa mennä fiiliksen mukaan ja niin tein. Aina parhaat ei ole paikalla tai ne ei ole ulkonäöltään mieleen. Enkä olisi jaksanut päntätä paikkoja tai ulkonäkövinkkejä. Moni pt ärty kun kieltäydyin niin tiesin että säästyin pettymykseltä.

Poissa Reiska80

  • Newbie
  • Viestejä: 25
  • * Kelpo kaveri
Vs: Fkk shark fankfurt saksa
« Vastaus #6 : Heinäkuu 20, 2025, 00:02:10 »
En. Olisi ollut mahdollisuus palacessa, mutta kun sharks ei ollut niin hyvä kun olisi voinut kuvitella, niin käytin sitten toisen päivän kaupungilla pyörimiseen. Tosin sharks kyllä paransi panetuksen hetkeksi niin ei ollut poltetta päästä toista klubia kokeilemaan. Sitten ehkä taas panetuksen aikaan kaduttaa, mutta ei nyt.

Hurja lukea mite porukka saattaa käydä 3 päivän putkeen tai enemmänkin sharksissa ja joka päivä on 3 tai 4 huonetta. Eli 1500 pelkästään sharksiin. Minulla ei riittäsi kiinnostus millään.

Poissa anaalipeppu

  • Full Member
  • Viestejä: 381
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Fkk shark fankfurt saksa
« Vastaus #7 : Heinäkuu 20, 2025, 09:49:41 »
En. Olisi ollut mahdollisuus palacessa, mutta kun sharks ei ollut niin hyvä kun olisi voinut kuvitella, niin käytin sitten toisen päivän kaupungilla pyörimiseen. Tosin sharks kyllä paransi panetuksen hetkeksi niin ei ollut poltetta päästä toista klubia kokeilemaan. Sitten ehkä taas panetuksen aikaan kaduttaa, mutta ei nyt.

Hurja lukea mite porukka saattaa käydä 3 päivän putkeen tai enemmänkin sharksissa ja joka päivä on 3 tai 4 huonetta. Eli 1500 pelkästään sharksiin. Minulla ei riittäsi kiinnostus millään.

Kyllä käytännössä usein se on vaan 1-2 sessiota per käynti suurimmalla osalla ihmisistä. He, jotka kykenevät yli kolmeen sessioon, omaksuvat varmaan terveellisen elämäntavan ja käyttävät sinisiä pillereitä.  :drinking:  noiden klubien suurin viehätys on tosiaan nähdä paljon naisia nakuna, jotka haluavat tulla kanssasi juttusille. Tämä ilmiö on aika päinvastainen, mitä normi baareissa voi käydä  ;) Lisäksi pääsee läheltä arvioimaan mimmin kroppaa ja kauneutta, ennen ostopäätöstä
Anaali-peppu-kakkonen-pylly-peräaukko-takaovi-tuhkaluukku-rubiini-ryppyreikä-suklaanappi-B-rappu-pöllönsilmä-anneli-perse
Anal-ass-greek-butthole
🍑🍩🍆

Poissa anaalipeppu

  • Full Member
  • Viestejä: 381
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Fkk shark fankfurt saksa
« Vastaus #8 : Heinäkuu 21, 2025, 18:11:51 »
Minkänäköinen tämä Maxima oli? Hiustyyli, hiusten väri, ihonväri, näyttääkö joku julkkis häneltä, tms.? Laittaisin hänet todo-listalleni myös, mutta vielä pitäisi osata löytää kaikkien niiden satojen mimmien seasta  :behind:
Anaali-peppu-kakkonen-pylly-peräaukko-takaovi-tuhkaluukku-rubiini-ryppyreikä-suklaanappi-B-rappu-pöllönsilmä-anneli-perse
Anal-ass-greek-butthole
🍑🍩🍆