Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Zoé latina  (Luettu 13583 kertaa)

Poissa jeppe12

  • Jr. Member
  • Viestejä: 73
  • * Kelpo kaveri
Vs: Zoé latina
« Vastaus #20 : Heinäkuu 04, 2025, 11:55:00 »
Kiitos tiedoista. Kävin visiitillä. Latinot todellakin toimii ja Zoe oli kyllä todella upea nainen ja osasi hommansa. 10/10.

Poissa Sowhat

  • Hero Member
  • Viestejä: 783
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Zoé latina
« Vastaus #21 : Heinäkuu 04, 2025, 17:22:23 »

Ikään saa lisätä ainakin +10v, mutta hyvä kroppa on kyllä
Hupakointia jo kuudella vuosikymmenellä

Poissa jeppe12

  • Jr. Member
  • Viestejä: 73
  • * Kelpo kaveri
Vs: Zoé latina
« Vastaus #22 : Heinäkuu 04, 2025, 21:45:36 »
Joo, varmaan ikä alkaa kolmoselle ellei nelosella, mutta ei kyllä pahemmin näy missään. Ja mulle passaa, että ikää pt:llä on lähempänä omaa ikää varsinkin kun kroppa on tuossa kunnossa.

Ja oli mun eka kerta Zoen luona ja oli kyllä erittäin ystävällinen ja sosiaalinen myös. Juttu luisti sopivasti ja meni sen takia vierailu aika reilusti yli ajalle. Puolta tuntia en mitenkään pystynyt Zoen kanssa seksiä harrastamaan, kun siemenet oli kumihupussa.

Poissa jeppe12

  • Jr. Member
  • Viestejä: 73
  • * Kelpo kaveri
Vs: Zoé latina
« Vastaus #23 : Heinäkuu 13, 2025, 22:45:45 »
Vielä täytyy vähän hehkuttaa että Zoe taisi mennä oman suht vaatimattomien turskakokemuksien ykköseksi ja suosikkitytöksi. Kroppa on timanttia, osaa todellakin hommat sängyssä ja tietää mitä tehdä miehen kanssa. Ja vaikutti erittäin fiksulta naiselta. Kertoi, että lopettaa Escort hommat nyt... Mikä on sääli, koska itse olisin taatusti vielä halunnut hänen kanssa nautiskella lisää. Mutta ymmärrän kyllä täysin hänen päätöksensä, kun hänellä tuntuu olevan muutakin elämää ja elämän palaset kunnossa.