Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Devozki kokemuksia taas  (Luettu 947 kertaa)

Poissa exhobo

  • Full Member
  • Viestejä: 170
  • * Kelpo kaveri
Devozki kokemuksia taas
« : Heinäkuu 20, 2025, 19:25:01 »
Tässä illan lämmössä ajattelin taas psyykata iltaa varten katselin Devozki sivulta aika upeita mimmejä ja eikun WA
soimaan.. vastaus tuli ekaan kun apteekin hyllyltä ja hinnat kohtuulliset, no liipa laapaa ensin ja sitten kysyin,
että sopiiko maksu varmasti käteisellä kun tavataan, vastaus oli, että haluaa puolet hinnasta heti netissä etukäteen
ja loppu sopii käteisellä kun tavataan, kiitin kohteliaasti ja siirryin seuraavaan. Kuvio oli jälleen ihan sama
vakuutteli kovasti uskottavuuttaan ja lupaili kuuta ja tähtiä jos maksan etukäteen netin kautta ja loput sitten kun tavataa ja vietetään super upea yö yhdessä. No, en tietenkään maksanut mitään ja kiitin käyteytstä ajasta, sain toki vielä tulta ja tappuraa viestinä takaisin kun olin hukannut tärkeää aikaa.
Too late to feel sorrow
Too late to feel pain
I'm just an old hobo

Poissa pillut_pyöreeks

  • Full Member
  • Viestejä: 195
  • * Kelpo kaveri
Vs: Devozki kokemuksia taas
« Vastaus #1 : Heinäkuu 20, 2025, 20:52:25 »
Jännä sivusto... PT:t vain helsingissä ja kaikki kuuluu hintaan, joka on puolet "normi" taksasta  ;)

Poissa velihopea

  • Hero Member
  • Viestejä: 699
  • ***** Huikea tyyppi
Vs: Devozki kokemuksia taas
« Vastaus #2 : Heinäkuu 20, 2025, 23:08:35 »
Joo. Täyttä kusetusta. Vai että Helsingissä sais pillua viidelläkympillä missin näköisiltä naisilta? No ehkä vuonna 1991 tai 1992 saikin slobo horoilta, tosin oli markat käytössä ja tyttelit vähemmän missejä. Saattoi olla ”jääkiekkoilijan hymyä”, mustia hampaita ja kivoja tuliaisia hamosen alla :laught:

Devozki on muuten venäjää näin länsikielille translitteroituna ja tarkoittaa ”tyttöjä”. Djevushki olisi ehkä se, miten itse kirjoittaisin ”tyttöjä” tarkoittavan sanan puujalkavenäjästä suomeksi käännettynä. Tälle voi olla parempikin käännös, jos joku osaa oikeasti venättä.

Mutta yhteenkään noista numeroista en soittelisi / viestittelisi kuin korkeintaan ens viikolla vaihtuvasta huora-prepaidista.