Keskustelua paikkakunnittain > Helsinki/pääkaupunkiseutu

Antti Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa.

<< < (4/7) > >>

Artturi:
No ei ole N****. N****on ollut Suomessa kun IS on soittanut videossa esiintyvälle naiselle. Nainen oli Hakalan seurassa ulkomailla.

Gentleman Tampere:
Onko Kaikkonen vieläkään kiistänyt olevansa videon mies?

Kikkelinjatke:
Pikaisella etsinnällä kyseisessa asunnossa on näköjään aika monta videota kuvattu, että voi olla kaikki tässäkin mainitut tytöt ovat olleet videolla =)

panic0:
Silti pitää ihmetellä, että mikä tässä on se juttu? Kukaan ei ole tehnyt mitään lainvastaista. Jos kaksi ihmistä yhteisellä sopimuksella kuvailee videoita, ei siinä tapahdu tietääkseni mitään kiellettyä?

Harkitsematonta toki kyllä, tuollaisen poliittisen aseman huomioiden, vaikka sekään asema ei niin korkea edes ole.

samuel:

--- Lainaus käyttäjältä: panic0 - Toukokuu 29, 2025, 16:11:01 ---Silti pitää ihmetellä, että mikä tässä on se juttu? Kukaan ei ole tehnyt mitään lainvastaista. Jos kaksi ihmistä yhteisellä sopimuksella kuvailee videoita, ei siinä tapahdu tietääkseni mitään kiellettyä?

Harkitsematonta toki kyllä, tuollaisen poliittisen aseman huomioiden, vaikka sekään asema ei niin korkea edes ole.

--- Lainaus päättyy ---

Juurikin tämä. Ihme moralisointia, jos kuvioon ei sisälly mitään laitonta.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Siirry pois tekstitilasta